Fly4free.pl

Sztokholm na weekend za 640 PLN. Loty z Gdańska + 4* hotel ze śniadaniami

640 PLN
Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Oleksiy Mark / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Przygotowałem propozycję wycieczki do Sztokholmu, w czasie której będzie wystarczająco czasu, by zwiedzić najważniejsze atrakcje miasta. Przekonaj się na własne oczy, jak prezentuje się najpiękniejsza nordycka stolica!

Wyjazd do Sztokholmu zaplanowany został w dogodnym terminie (piątek wieczór – niedziela wieczór) 19 – 21 maja. Czeka cię bezpośredni lot z Gdańska na główne lotnisko w Arlandzie, realizowany na pokładzie samolotu linii lotniczej Ryanair.

Wybrałem noclegi w świetnie ocenianym 4* hotelu Blique By Nobis, Stockholm, A Member Of Design. Na dobry początek dnia otrzymasz pyszne śniadanie wliczone w cenę zakwaterowania.

Termin podróży: maj
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 4* hotel ze śniadaniami

Za loty w dwie strony oraz noclegi w 4* hotelu ze śniadaniami zapłacisz 640 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel 1060 PLN/2 osoby/pobyt

Pokoje w 4* hotelu Blique By Nobis, Stockholm, A Member Of Design wyposażono w prywatną łazienkę, telewizor LCD, dostęp do WiFi oraz klimatyzację z funkcją ogrzewania.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Atrakcje 284 PLN/osoba

Marzysz o najlepszych zdjęciach ze Sztokholmu? Wybierz się na wycieczkę z miejscowym przewodnikiem, który pokaże ci, gdzie znajdziesz najlepsze kadry.

Zarezerwuj atrakcję

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »