Fly4free.pl

Szalona Środa w PLL LOT: jarmarki bożonarodzeniowe od 399 PLN. M.in. Węgry, Czechy, Austria i Chorwacja z Warszawy

od 399 PLN
Oferta wyprzedana
Jarmark świąteczny
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Foto: Foto: S.Borisov / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Skorzystaj z dzisiejszej promocji u naszego narodowego przewoźnika i odwiedź jeden z jarmarków bożonarodzeniowych w Europie. To idealna okazja, by poczuć magię nadchodzących Świąt, a przy tym odwiedzić piękne miejsca w obniżonych cenach.

Na wycieczkę wybierzesz się na pokładzie samolotów naszego narodowego przewoźnika z lotniska w Warszawie. Możesz wybrać się do Czech, Austrii, Estonii, Niemiec, Chorwacji i na Węgry. W cenę wliczony jest wyłącznie mały bagaż podręczny. Przeczytaj nasze wskazówki, jak się spakować, a nie powinno to stanowić problemu.

Termin podróży: listopad-grudzień
Linie lotnicze: Ryanair
Bagaż: podręczny

Hotel od 319 PLN/noc/2 osoby

W Budapeszcie proponuję ci noclegi w 4* hotelu Danubius. Mieści się on w pobliżu dworca centralnego i oferuje zakwaterowanie w komfortowo urządzonych pokojach. Skorzystasz również z basenu wewnętrznego.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Natomiast w Monachium polecam pobyt w 4* hotelu Hyperion. Obiekt zlokalizowany jest w pobliżu centrum miasta. Do twojej dyspozycji zostanie oddany pokój z prywatną łazienką, balkonem i dostępem do WiFi.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Atrakcje 82 PLN/osoba

Będąc w Pradze, warto wybrać zwiedzanie miasta z poziomu rzeki. Polecam wam rejs po Wełtawie z poczęstunkiem.

Zarezerwuj atrakcję

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »