Fly4free.pl

Szalona Środa w PLL LOT: tanie bilety od 299 PLN. M.in. Węgry, Czechy, Macedonia, Słowenia i Chorwacja z Warszawy

od 299 PLN
bukareszt parlament
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Ioan Panaite / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Skorzystaj z dzisiejszej promocji u naszego narodowego przewoźnika i wybierz się na wycieczkę po Europie w obniżonej cenie. Możesz udać się do wielu miast, na przykład do Budapesztu, Pragi, Belgradu czy Zagrzebia.

W podróż wybierzesz się na pokładzie samolotów PLL LOT z lotniska w Warszawie. Dostępnych jest wiele kierunków na europejskie wojaże. Najtańsze bilety możesz kupić już za 299 PLN. Bez dodatkowych opłat możesz zabrać ze sobą bagaż podręczny i przedmiot osobisty. Przeczytaj nasze wskazówki, jak się spakować, a nie powinno to stanowić problemu.

Termin podróży: styczeń-marzec
Linie lotnicze: PLL LOT
Bagaż: podręczny i przedmiot osobisty

Hotel od 195 PLN/noc/2 osoby

W Budapeszcie proponuję ci noclegi w 4* hotelu Danubius. Mieści się on w pobliżu dworca centralnego i oferuje zakwaterowanie w komfortowo urządzonych pokojach. Skorzystasz również z basenu wewnętrznego.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Natomiast w Zagrzebiu wybrałem dla ciebie zakwaterowanie w 4* hotelu Canopy by Hilton. Do twojej dyspozycji zostanie oddany pokój z TV, wygodnym łóżkiem i dostępem do WiFi.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Atrakcje 82 PLN/osoba

Będąc w Pradze, warto wybrać zwiedzanie miasta z poziomu rzeki. Polecam wam rejs po Wełtawie z poczęstunkiem.

Zarezerwuj atrakcję

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »