Fly4free.pl

Sylwester w Turcji: 8-dniowe wczasy w 4* hotelu z all inclusive od 2065 PLN (wyloty z 5 miast)

2065 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Patryk Kosmider / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Chcesz zakończyć stary i rozpocząć nowy, 2023 rok mocnym akcentem? Wybierz się na Riwierę Turecką na wycieczkę z wygodną formułą all inclusive, by tym razem skupić się na odpoczynku, relaksie i dobrej zabawie.

Na wypoczynek udasz się w terminie 30 grudnia – 7 stycznia, oszczędzając dodatkowy dzień urlopu za 6 stycznia. Czeka cię bezpośredni lot do Antalyi z Katowic, Gdańska, Poznania, Warszawy lub Wrocławia.

Urlop spędzisz w bardzo dobrze ocenianym 4* hotelu Sette Serenity. Położony w centrum znanego kurortu wypoczynkowego Alanya, niedaleko plaży, będzie świetnym miejscem na relaks oraz szampańską zabawę na powitanie nowego roku.

W cenie pakietu zapewnione są przeloty, transfery na trasie lotnisko – hotel – lotnisko, opieka rezydenta oraz wyżywienie w formule all inclusive.

Termin podróży: grudzień-styczeń
Wylot z: Katowic, Gdańska, Poznania, Warszawy lub Wrocławia
Biuro podróży: Coral Travel
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: 4* hotel
Wyżywienie: all inclusive
Ilość osób: 2

Foto: wakacje.pl

Atrakcje 192 PLN/osoba

Chcesz zwiedzić więcej? Zarezerwuj wycieczkę, w czasie której będzie szansa odwiedzić jezioro Karacaören i wodospad Kurşunlu.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »