Fly4free.pl

Sylwester w Rydze za 686 PLN. Loty (piątek-niedziela) z Warszawy i hotel ze śniadaniami

686 PLN
Oferta wyprzedana
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: RossHelen / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Ostatnia noc roku coraz bliżej! Nie zwlekaj i zaplanuj swoją imprezę sylwestrową w przepięknej Rydze. Skorzystaj z przygotowanej przeze mnie oferty i przywitaj 2023 r. w stolicy Łotwy.

Do Rygi udasz się z warszawskiego lotniska w Modlinie w piątek (30 grudnia) o godzinie 7:30 rano. Natomiast w drogę powrotną do Polski wyruszysz w niedzielę (1 stycznia) o godzinie 20:35. W obie strony podróżować będziesz na pokładach samolotów linii Ryanair z wliczonym małym bagażem podręcznym.

W stolicy Łotwy zatrzymasz się w 3* hotelu A1, który zlokalizowany jest w pobliżu centrum miasta. Z lotniska dostaniesz się tam komunikacją publiczną.

Termin podróży: 30 grudnia – 1 stycznia
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 3* hotel ze śniadaniami

Za pakiet lotów oraz noclegów w zapłacisz 686 PLN za osobę, pod warunkiem że będziesz podróżować w parze i zatrzymacie się w tym samym pokoju.

Hotel 671 PLN/2 osoby/2 noce

W Rydze zatrzymaj się w 3* hotelu A1. Obiekt zlokalizowany jest w pobliżu centrum miasta. Na miejscu znajdziesz komfortowo urządzone pokoje z TV, prywatną łazienką i dostępem do WiFi. W cenę noclegów wliczono śniadania.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Atrakcje 27 PLN/osoba

W trakcie wycieczki odwiedź jeden z najbardziej charakterystycznych zabytków Łotwy! O bilet wstępu do Domu Czarnogłowych zadbaj przed wyjazdem.

Zarezerwuj atrakcję

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »