Fly4free.pl

Sycylia z weekendem za 560 PLN. Loty (piątek-niedziela) do Palermo z Krakowa i noclegi w 4* hotelu

560 PLN
Oferta wyprzedana
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: logaen / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
To jest naprawdę dobra oferta! Nie przegapcie okazji i w terminie obejmującym dni wolne od pracy wybierzcie się na największą wyspę basenu Morza Śródziemnego. To jak spędzicie czas na miejscu, zależy tylko i wyłącznie od waszych upodobań.

Na Sycylię udacie się w terminie 2-4 grudnia (piątek-niedziela) z krakowskiego lotniska w Balicach. W obie strony polecicie bezpośrednio na pokładach samolotów linii Ryanair z wliczonym małym bagażem podręcznym.

W Palermo zakwaterowani będziecie w 4* hotelu Artemisia Palace, który znajduje się w pobliżu teatru Politeama. Z lotniska do centrum miasta dojedziecie pociągiem lub wypożyczonym samochodem – szczegóły poniżej.

Termin podróży: 2 – 4 grudnia
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 4* hotel ze śniadaniami

Za loty w obie strony oraz noclegi w 4* hotelu zapłacicie 560 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Podróż 601 PLN/2 osoby

Kraków – Palermo – Kraków »

Hotel 518 PLN/2 osoby/2 noce

W Palermo polecam wam noclegi z codziennymi śniadaniami w 4* hotelu Artemisia Palace. Każdy pokój został wyposażony w klimatyzację, ogrzewanie, telewizor oraz minibar. W łazience z wanną, a dla gości przygotowano bezpłatny zestaw kosmetyków. We wszystkich pomieszczeniach będziecie mieć zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód 115 PLN/pobyt

Chcecie dostać się łatwo także w pozostałe zakątki wyspy? Wypożyczcie samochód tuż po wylądowaniu na Sycylii i ruszajcie na spotkanie przygody!

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »