Fly4free.pl

Tydzień na Sycylii za 653 PLN. Loty do Palermo z Wrocławia + noclegi

653 PLN
Foto: Romas_Photo / Shutterstock
Największa włoska wyspa to miejsce, które skrywa mnóstwo tajemnic. Spróbujcie odkryć choć część z nich, wybierając się na tygodniową wycieczkę do Italii. Nie zabraknie wspaniałych widoków, wyśmienitej lokalnej kuchni oraz historii sięgającej setek lat wstecz!

Do Włoch udacie się w terminie 8 – 15 listopada, korzystając z jednego dodatkowego dnia wolnego (11 listopada). Czeka was bezpośredni lot z Wrocławia do Palermo, realizowany na pokładzie samolotu linii Ryanair.

Zatrzymajcie się w bardzo dobrze ocenianym pensjonacie Giachi Friendly Rooms. Korzystna lokalizacja oznacza doskonałą bazę wypadową dla waszych wycieczek, a komfortowe wyposażenie pozwoli wypocząć po dniu pełnym atrakcji.

Termin podróży: listopad
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: pensjonat

Za loty w obie strony oraz tygodniowe zakwaterowanie zapłacicie 653 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel 961 PLN/2 osoby/pobyt

Giachi Friendly Rooms to kameralny pensjonat, który będzie świetną bazą wypadową. Do waszej dyspozycji będzie tam pokój z prywatną łazienką, klimatyzacją, dostępem do WiFi oraz łóżkiem typu king-size.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód od 368 PLN/pobyt

Chcecie dostać się łatwo także w pozostałe zakątki wyspy? Wypożyczcie samochód tuż po wylądowaniu na Sycylii i ruszajcie na spotkanie przygody!

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »