Tydzień na Sycylii za 866 PLN. Loty do Palermo z Wrocławia + hotel

Do Włoch udacie się w terminie 29 listopada – 6 grudnia. Czeka was bezpośredni lot z Wrocławia do Palermo, realizowany na pokładzie samolotu linii lotniczej Ryanair.
Zatrzymajcie się w bardzo dobrze ocenianym, eleganckim 3* hotelu Elite. Lokalizacja w sercu miasta oznacza, że będzie to świetna baza wypadowa do pieszych wycieczek po okolicy, jak również doskonałe miejsce na odpoczynek po dniu pełnym atrakcji.
Termin podróży: listopad-grudzień
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: pensjonat
Za loty w obie strony oraz tygodniowe zakwaterowanie zapłacicie 866 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.
Hotel 1176 PLN/2 osoby/pobyt
Pokoje w 3* hotelu Elite wyposażono w prywatną łazienkę, telewizor LCD, duże łóżko, eleganckie meble oraz klimatyzację.
Samochód od 612 PLN/pobyt
Chcecie zwiedzić również pozostałe atrakcje wyspy? Przyda się do tego wypożyczony samochód – najłatwiej będzie wynająć go tuż po wylądowaniu w Palermo.
- Włochy zniosły koronawirusowe restrykcje! Od 1 czerwca możecie wjeżdżać tam bez testów i certyfikatów.
- Superwiadomość! Zniknęła kwarantanna przy wjeździe do Polski! Inne restrykcje też się skończyły.
- Wiele porad i praktycznych wskazówek dotyczących podróżowania po Włoszech znajdziecie w tym temacie na forum.
- Sprawdźcie listę polecanych restauracji i barów w Palermo.
- Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
- Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
- Sprawdźcie listę otwartych krajów niewymagających żadnych testów od osób niezaszczepionych i zaszczepionych.
- Niech wasze wakacje będą pełne wrażeń! Sprawdźcie szeroką ofertę atrakcji i wycieczek fakultatywnych TUI.
Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?