Fly4free.pl

Wycieczka na Sycylię za 420 PLN. Loty z Katowic + noclegi

420 PLN
Oferta wyprzedana
Foto: Samir Kharrat / Unsplash
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Chcielibyście odwiedzić południe Italii, ale nie lubicie skwaru i gorąca? Jest na to sposób. Zaplanujcie podróż w listopadzie, kiedy to możecie spodziewać się bardzo dobrej pogody bez męczących upałów.

Do Włoch udacie się w terminie 20 – 24 listopada. Czeka was bezpośredni lot z Katowic do Katanii, realizowany na pokładzie samolotu linii lotniczej Wizz Air. Najtańsze bilety zarezerwują osoby posiadające Wizz Discount Club, pozostali – zapłacą nieco więcej.

D&A to niewielki pensjonat oferujący świetną lokalizację w centrum miasta. Oznacza to, że wszystkie najważniejsze atrakcje będziecie mieli w odległości pieszego spaceru.

Termin podróży: listopad
Linie lotnicze: Wizz Air, cena z WDC
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: pensjonat

Za loty w obie strony oraz zakwaterowanie w centrum miasta zapłacicie 420 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel 618 PLN/2 osoby/pobyt

W pensjonacie D&A czeka na was klimatyzowany pokój wyposażony w prywatną łazienkę, telewizor LCD, dostęp do WiFi oraz ekspres do kawy.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód 394 PLN/2 osoby

Chcecie zwiedzić więcej? Wypożyczcie samochód tuż po wylądowaniu w Italii, by mieć swobodę w przemieszczaniu się po okolicy.

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »