Fly4free.pl

Święta na Maderze za 1348 PLN. Bezpośrednie loty z Katowic i 3* hotel

1348 PLN
Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Tim Roosjen / unsplash.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Lubisz planować z wyprzedzeniem? Jeśli odpowiedź jest twierdząca, to mamy świetną ofertę. Boże Narodzenie możesz spędzić na wyspie wiecznej wiosny, która jest idealnym miejscem dla osób spragnionych aktywnego wypoczynku, jak i beztroskiego relaksu. Tylko od ciebie zależy, jak spożytkujesz czas na miejscu.

Na Maderę udasz się z katowickiego lotniska w Pyrzowicach w terminie 19-26 grudnia. W obie strony polecisz na pokładzie samolotów linii Wizz Air z wliczonym małym bagażem podręcznym. Bilety w najniższej cenie dostępne są dla osób z Wizz Discount Club. Chętni na loty bez WDC zapłacą więcej.

W Portugalii zatrzymasz się w 3* hotelu Dorisol Florasol, który znajduje się w odległości 250 metrów od plaży, w miejscowości San Martinho. Z lotniska w okolice miejsca noclegowego dojedziesz autobusem lub wypożyczonym samochodem – szczegóły poniżej.

Termin podróży: grudzień
Linie lotnicze: Wizz Air, cena dla osób z WDC
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 3* hotel ze śniadaniami

Za pakiet lotów oraz noclegów w hotelu zapłacisz 1348 PLN za osobę, pod warunkiem że będziesz podróżować w parze i zatrzymacie się w tym samym pokoju.

Podróż 1136 PLN/2 osoby

Katowice – Funchal – Katowice »

Hotel 1559 PLN/2 osoby/7 nocy

Na Maderze rekomenduję ci noclegi w 3* hotelu Dorisol Florasol. Każdy pokój jest wyposażony w telewizor LCD oraz czajnik elektryczny. W łazience jest wanna lub prysznic, suszarka do włosów oraz podstawowe przybory toaletowe. Na terenie obiektu mieści się bezpłatny parking. We wszystkich pomieszczeniach możesz korzystać z dostępu do sieci WiFi.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Samochód 1178 PLN/tydzień

Chcesz z wyjazdu „wyciągnąć” jak najwięcej? W takim wypożycz samochód zaraz po przylocie na Maderę. Mając do swojej dyspozycji auto, dostaniesz się wszędzie tam, gdzie sobie zaplanujesz.

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Ale ja mam święta od 24 grudnia... No, ewentualnie w tym roku od 22. XII mógłbym ruszać. Ale nie 19go, bez przesady :(
B1916, 7 lutego 2023, 23:56 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »