Fly4free.pl

Święta i sylwester na Karaibach! Bezpośrednie loty PLL LOT na Kubę (Varadero) z Warszawy za 2149 PLN

2149 PLN
plaża varadero
Foto: Kamira / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Święta Bożego Narodzenia i sylwester, to gorący okres na wszelkie podróże. W tym czasie bilety znacznie drożeją. Znalazłem jednak ofertę, która jest prawdziwą okazją! Zróbcie coś szalonego, kupcie bilety na Kubę, a za kilka dni będziecie mogli wylegiwać się na karaibskich, pełnych słońca plażach.

W podróż na Karaiby udacie się już za kilka dni. Z warszawskiego Okęcia wystartujecie 18 grudnia. Polecicie prawie na równi ze strefą czasową, dzięki temu jeszcze tego samego dnia znajdziecie się na Kubie. Do kraju wrócicie po 2 tygodniach (1 stycznia). Ale nie martwcie się, imprezę sylwestrową przeżyjecie na Kubie.

Atutem mojej oferty jest niewątpliwie brak przesiadek w trakcie przelotów. Odbędziecie je na pokładzie samolotu 787 Dreamliner PLL LOT. W cenę biletu wliczony jest bagaż podręczny i rejestrowany. Limit wagowy tego drugiego to 20 kg.

Grudzień to idealny czas na podróż na Kubę. Opady praktycznie nie występują, a słońce i wysokie temperatury sprzyjają plażowaniu.

Zwróćcie uwagę na proponowany przeze mnie hotel w dalszej części artykułu. Pobyt w 5* obiekcie z bogatą formułą all inclusive może idealnie dopełnić ofertę biletów lotniczych.

Termin podróży: 18 grudnia – 1(2) stycznia
Wylot z: Warszawy
Linie lotnicze: PLL LOT
Bagaż: podręczny i rejestrowany

Hotel607 PLN/noc

Na Kubie proponuję zatrzymać się w 5* hotelu Marina Varadero Resort. W cenę wliczone jest wyżywienie w postaci all inclusive!

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Jak spędzić czas na Kubie?

Wybrzeże Kuby słynie przede wszystkim z idealnych plaż z drobnym białym piaskiem i kolorowych raf koralowych. Varadero, gdzie będziecie wypoczywać, to jedno z ładniejszych miejsc na atlantyckim wybrzeżu wyspy. Mnóstwo dyskotek i restauracji, w których zabawa w rytmie salsy trwa do białego rana – atrakcje czekają was przez 24 h! Na wschodnim krańcu półwyspu znajduje się park ekologiczny, gdzie zachowano klimat panujący przed pojawieniem się turystów i przygotowano dla zwiedzających szlaki prowadzące do jaskiń Cueva Ambrosio kryjących rysunki indiańskie. Warto tam zajrzeć!

W chwilach wolnych od wypoczynku na plaży, rekomenduję wam wycieczkę do Cuevas de la Bellamar (Jaskinie Bellamar). Zwiedzanie najstarszej atrakcji turystycznej na Kubie z pewnością będziecie miło wspominali. Żądni przygód? Polecam wycieczkę Seafari Cayo Blanco! W jej trakcie czeka was niezapomniany rejs katamaranem. To prawie 7-godzinny relaks na karaibskim morzu, połączony z możliwością podziwiania podwodnego świata.

Przydatne informacje
  • Udając się na Kubę w celach turystycznych musicie posiadać tzw. „kartę turysty”. Możecie ją otrzymać w ambasadzie Kuby w Warszawie, w cenie 22 EUR od osoby.

  • Gniazdka elektryczne na Kubie posiadają wtyk typu amerykańskiego. Nie zapomnijcie zabrać ze sobą odpowiednich adapterów.

  • Zobaczcie jak wygląda Kuba okiem naszego czytelnika.

  • Dużo podróżujecie? Zamówcie wielowalutową kartę Revolut i wykupcie LoungeKey Pass. Da wam to możliwość skorzystania z sieci prawie 1000 saloników lotniskowych!

  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »