Fly4free.pl

HIT! Loty do USA (Nowy Jork, Boston, Waszyngton) nową linią lotniczą z Warszawy od 1291 PLN. Również na majówkę!

1291 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: TTstudio / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Oto okazja, na którą czekałeś! Nowy gracz w Warszawie oznacza większą konkurencję oraz niższe ceny – co jest świetną wiadomością dla pasażerów. Zarezerwuj loty do USA i zacznij planować swoją przygodę za wielką wodą.

Niedawno pojawiła się u nas informacja o nowej linii na lotnisku im. Fryderyka Chopina. Dziś natomiast „wskoczyły” promocyjne taryfy na bilety za ocean! Wszystkie poniższe propozycje to loty z Warszawy, realizowane na pokładzie samolotów linii lotniczej Play.

Po drodze czeka cię przesiadka w Keflaviku, która może być świetną okazją do urozmaicenia swojej podróży – na przykład poprzez wypad na znajdującą się niedaleko lotniska Blue Lagoon! Najtańsze bilety do USA zarezerwujesz już za 1291 PLN.

Termin podróży: kwiecień – maj oraz wrzesień – październik
Linia lotnicza: Play
Bagaż: podręczny

Hotel od 548 PLN/pokój

W Nowym Jorku zatrzymaj się w Deluxe Inn & Suites – Long Island City Nyc. Lokalizacja niedaleko Manhattanu oznacza, że będzie to świetna baza wypadowa w czasie wycieczki.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Wybierasz się do stanu Massachusetts? Zatrzymaj się tam w bardzo dobrze ocenianym 4* The Westin Waltham Boston.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

A może wycieczka do Waszyngtonu? W stolicy USA zaszalej i postaw na zakwaterowanie godne głowy państwa – w luksusowym 5* The Jefferson, Washington, DC.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »