Fly4free.pl

Super! Loty do Miami + 11-dniowy rejs po Bahamach, Meksyku i Belize za 4909 PLN. Wylot z Berlina

4909 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: BlueOrange Studio / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Czeka się niezapomniana przygoda. Skorzystaj z przygotowanej przeze mnie oferty i wybierz się za wielką wodę, by odwiedzić ciekawe Miami oraz wybrać się w cudowny rejsy po Bahamach, Belize i Meksyku.

Podróż zaplanowano w terminie 14-27 stycznia. W tych datach zarezerwujesz loty z Berlina do Miami, realizowane na pokładzie linii British Airways. Po drodze zaplanowano bezpieczne, gwarantowane przez przewoźnika przesiadki w Londynie. 

W Miami rozpocznie i zakończy się rejs po Bahamach, Belize i Meksyku. Na jego trasie zaplanowano następujące przystanki: Miami – Freeport (Bahamy) – Ocean Cay MSC Marine Reserve (Bahamy) – Miami – Costa Maya (Meksyk) – Belize – Cozumel (Meksyk) – Miami. W cenę (669 EUR, około 3139 PLN) wliczono wszystkie opłaty, napiwki dla załogi, animacje oraz wyżywienie. Podróż odbędzie się na pokładzie statku MSC Divina 5 w terminie 16-27 stycznia. 

Termin podróży: styczeń
Linia lotnicza: British Airways
Bagaż: podręczny i przedmiot osobisty

Za loty oraz rejs z wliczonym wyżywieniem zapłacisz 4909 PLN za osobę, przy 2 osobach podróżujących.

Hotel 866 PLN/noc/2 osoby

Na czas twojego pobytu w Miami proponuję ci zakwaterowanie w 4* hotelu Cadet. Obiekt mieści się na South Beach, więc będzie świetną bazą wypadową do zwiedzania miasta.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Atrakcje 186 PLN/osoba

Zobacz najważniejsze atrakcje Miami w trakcie zorganizowanej wycieczki. Dodatkowo wybierzesz się nad zatokę Biscayne Bay.

Zarezerwuj atrakcję

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »