Fly4free.pl

Super! Cypr z weekendem za 391 PLN. Loty do Pafos (sobota-wtorek) z Gdańska + noclegi

391 PLN
Oferta wyprzedana
Pafos widok morza
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: leoks / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Wybierz się na słoneczną Wyspę Afrodyty w rewelacyjnej cenie! Zobacz na własne oczy starożytne zabytki w Pafos, słynną skałę Petra tu Romiu oraz półwysep Akamas. Do tego skosztujesz pysznego meze.

Do Pafos udasz się w terminie 7-10 stycznia (sobota-wtorek) z lotniska w Gdańsku. W obie strony polecisz na pokładach samolotów linii Ryanair z wliczonym bagażem podręcznym.

Na Cyprze proponuję zakwaterowanie w bardzo dobrze ocenianym apartamencie Artemis Cynthia Complex, który zlokalizowany jest w samym centrum miasta. Z lotniska dostaniesz się tam komunikacją publiczną lub wynajętym samochodem.

Termin podróży: styczeń
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanieapartament

Za loty w dwie strony oraz zakwaterowanie zapłacisz 391 PLN za osobę, przy 2 podróżnych zatrzymujących się w jednym miejscu.

Podróż 357 PLN/2 osoby

Gdańsk – Pafos – Gdańsk >>

Hotel 423 PLN/2 osoby/pobyt

W Pafos polecam noclegi w apartamencie Artemis Cynthia Complex. Na miejscu znajdziesz komfortowo urządzony pokój z prywatną łazienką. Do twojej dyspozycji zostanie oddany basen i ogród.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Samochód 239 PLN/2 osoby/pobyt

Jeśli chcesz zobaczyć więcej atrakcji Cypru, wynajmij samochód już na lotnisku w Pafos.

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »