Fly4free.pl

Spędźcie 3 dni w Kalabrii za 373 PLN: loty do Lamezii Terme z Warszawy oraz noclegi ze śniadaniami

Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Gurgen Bakhshetyan, Shutterstock
Wybierzcie się na przedłużony weekend na południe Włoch. Bezpośrednie loty oraz zakwaterowanie na 3 noce będą Was kosztować mniej niż cztery "stówki".

Kalabria dość często nazywana bywa „terra da scoprire”. Oznacza to kraina do odkrycia. Z roku na rok zyskuje na popularności i coraz więcej turystów odwiedza ten piękny region. Wszak nie ma w tym nic dziwnego. Na samym czubku włoskiego buta czekają na was malownicze i różnorodne plaże, szmaragd morza i smaczne przysmaki regionalnej kuchni. Są tu też nietuzinkowe góry i zatoki jak z raju, tajemnicze groty i majestatyczne pozostałości greckich miast – musicie to zobaczyć sami.

Kalkulacja ceny przeprowadzona jest przy założeniu, że w podróży biorą udział 2 osoby.

Podsumowanie kosztów wycieczki:

SUMA: 746 PLN/2 osoby (373 PLN/osoba)

LOTY

Przykładowa rezerwacja (dla dwóch osób):


Najtańsze bilety do dostępne są dla członków Wizz Discount Club. Pamiętajcie także, że w podróż udacie się z bagażem podręcznym o wymiarach 55 x 40 x 23 cm i wadze nieprzekraczającej 10 kg.

NOCLEGI

Podczas pobytu w Kalabrii proponuję wybrać zakwaterowanie w B&B Magna Grecia ze śniadaniami za 570 PLN/2 osoby/3 noce (285 PLN/osoba). Do miejsca zakwaterowania z łatwością dojedziecie z lotniska, które jest oddalone o ok. 6 km. Pokoje są wyposażone w klimatyzacje, znajdziecie tu również TV i bezpłatne wi-fi. Obiekt posiada odkryty basen oraz ogród.

Przykładowa rezerwacja:

AUTO

Samochód pozwoli swobodnie przemieszczać się po okolicy:

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Avatar użytkownika
Na zdjęciu piękna Scilla, ale obraz odwrócony :)
Azalia, 13 października 2017, 0:42 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »