Fly4free.pl

Sobota i niedziela w Paryżu z Krakowa za 310 PLN (loty na główne lotnisko i nocleg w 3* hotelu Ibis ze śniadaniem)

Oferta wyprzedana
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Ditty_about_summer, Shutterstock
Skorzystajcie z okazji i wybierzcie się na weekendowy city break do stolicy miłości. Za tanie loty do Paryża na lotnisko (Charles De Gaulle) oraz nocleg w dobrze ocenianym hotelu zapłacicie tytułowe 310 PLN.

Paryż co roku odwiedzany jest przez miliony turystów z całego świata. Większość z nich uważa je za jedno z najwspanialszych miast na świecie. Wieża Eiffle’a, Katedra Notre-Dame, Luwr czy Łuk Triumfalny to miejsca, które po prostu musicie zobaczyć!

Kalkulacja ceny przeprowadzona jest przy założeniu, że w podróży biorą udział 2 osoby.

Podsumowanie kosztów wycieczki:

Suma:  620 PLN za 2 osoby, 310 PLN za osobę

LOTY

Bilety w tytułowej cenie dostępne są dla wszystkich, dodatkowo pasażerom przysługuje jedna sztuka bagażu podręcznego o wymiarach 56 x 45 x 25 cm bez limitu wagowego.

NOCLEG

W Paryżu polecam Wam zakwaterowanie w 3* hotelu ibis Paris Porte d’Orléans ze śniadaniem za 194 PLN/2 osoby za noc. Hotel ma doskonałą lokalizację na podróż biznesową lub urlop. Mieści się niedaleko dworca kolejowego Montparnasse, w spokojnym Montrouge. Do hotelu można dojechać metrem Mairie de Montrouge. Do dyspozycji gości jest restauracja Courtepaille, darmowa sieć WIFI, bar i płatny prywatny parking. Hotel ibis Paris Porte d’Orléans posiada dobre opinie wystawione przez dotychczasowych gości.

Przykładowa rezerwacja pobytu dwóch osób:

Wyłącz oprogramowanie blokujące reklamy (adblock) na fly4free.pl – przez nie możesz nie widzieć kluczowych elementów oferty: kalendarzy najniższych cen i ilustracji przykładowych rezerwacji.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »