Fly4free.pl

Słoneczne wczasy na Tasos: tygodniowy wypoczynek w Grecji w hotelu z all inclusive za 1199 PLN (wylot z Warszawy)

1199 PLN
Foto: armtrialversion / yayimages.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Chcielibyście rozpocząć tegoroczny sezon urlopowy mocnym akcentem? Wybierzcie się w przyszłym tygodniu do Grecji – na Tasos będziecie mogli zażywać słonecznych kąpieli, podziwiać wspaniałe widoki oraz oczywiście korzystać z uroków zakwaterowania w hotelu z all inclusive.

Na wycieczkę do Grecji wybierzecie się w terminie 7 – 14 czerwca. Czeka was bezpośredni lot z warszawskiego lotniska do Kawali, realizowany na pokładzie samolotu linii lotniczej Smartwings.

Na Tasos będziecie zakwaterowanie w świetnie ocenianym 3* hotelu Aeria. Poza noclegami w komfortowo urządzonych, eleganckich pokojach, do waszej dyspozycji będzie tam m.in. odkryty basen, zielony ogród oraz oczywiście wyżywienie w formule all inclusive!

Termin podróży: 7 – 14 czerwca
Wylot z: Warszawy
Organizator: Itaka
Zakwaterowanie: 3* hotel
Wyżywienie: all inclusive
Ilość osób: 2

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu
Foto: wczasy.fly4free.pl
Foto: wczasy.fly4free.pl
Foto: wczasy.fly4free.pl

Co warto zobaczyć w czasie wycieczki?

Czerwiec to ten moment, gdy w Grecji rozpoczyna się szczyt sezonu urlopowego. Będzie słonecznie, woda w morzu – ciepła, a atrakcje turystyczne gotowe na przyjęcie gości. Chętni na spotkanie przygody?

Tym razem czeka was beztroski, wygodny wypoczynek z all inclusive. Poza wyżywieniem w nielimitowanej formule, będziecie mieli szansę na relaks w świetnie ocenianym 3* hotelu Aeria. Ten zbudowany w tradycyjnym stylu obiekt położony jest pośród gaju oliwnego, a z odkrytego basenu roztacza się wspaniała panorama na Morze Egejskie. Niedaleko hotelu znajduje się kameralna plaża – idealna na beztroskie kąpiele oraz zachody słońca!

Chcielibyście również nieco pozwiedzać w czasie wycieczki? Tasos to najbardziej wysunięta na północ wyspa na Morzu Egejskim. Przez wielu nazywana szmaragdową wyspą, wyróżnia się wspaniałym, zielonym kolorem wybrzeża – ze względu na porastające jej zbocza sosnowe lasy.

Lubicie plażowanie? Koniecznie skierujcie się w stronę takich miejsc, jak Golden Beach, Alyki oraz Giola – krystalicznie czysta woda w zatokach z pewnością zadowoli nawet najbardziej wybrednych podróżnych.

Przydatne informacje
  • Na moment pisania artykułu, podróż do Grecji wiąże się z obowiązkiem posiadania negatywnego testu PCR.

  • Ozdrowieńcy i osoby zaszczepione (pełny cykl szczepienia na minimum 14 dni przed przylotem) są zwolnione z obowiązku pokazania wyniku testu PCR.

  • Więcej na temat aktualnych obostrzeń w Grecji przeczytacie tutaj.

  • Przed wyruszeniem w podróż zajrzyjcie na nasze forum. Znajdziecie tam mnóstwo przydatnych wskazówek dotyczących Grecji!

  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.

  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.

  • Wynajmijcie XOXO WiFi, aby cieszyć się tanim i bezpiecznym Internetem w czasie podróży. Bez roamingu, zawsze z najlepszym zasięgiem!

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »