Fly4free.pl

Słoneczna wycieczka: Katalonia, Kanary i Portugalia w jednej podróży z Warszawy za 377 PLN

377 PLN
Oferta wyprzedana
Foto: leoks / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Jeśli jesteście miłośnikami pięknej pogody, ciekawych zabytków i zapierających dech w piersiach widoków, to propozycja wyjazdu stworzona dla was. Zaczerpniecie nieco słońca w trakcie tego szarego, jesiennego okresu, zobaczycie interesujące miasta i odpoczniecie na zjawiskowych Kanarach.

Wasza wycieczka rozpocznie się 22 listopada, kiedy to z warszawskiego lotniska w Modlinie polecicie do Barcelony. W Katalonii zostaniecie do 26 listopada, po czym udacie się na Lanzarote. 30 listopada skierujecie się do Lizbony. Powrót do Polski zaplanowany jest na 2 grudnia.

Podróżować będziecie na pokładach samolotów linii lotniczych Ryanair. Pamiętajcie też, że bez dodatkowych opłat możecie zabrać jedynie bagaż podręczny. Jeśli nie wiecie jak się spakować, przeczytajcie nasz poradnik. Z pewnością wam pomoże!

Termin podróży: 22 listopada – 2 grudnia
Wylot z: Warszawy
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny

Plan podróży:
Warszawa (Modlin) – Barcelona 22 listopada
Barcelona – Lanzarote 26 listopada
Lanzarote – Lizbona 30 listopada
Lizbona – Warszawa (Modlin) 2 grudnia

Hotel od 242 PLN/noc/2 osoby

W Barcelonie rekomenduję wam noclegi w luksusowym 4* hotelu Well and Come Boutique. Obiekt jest świetnie zlokalizowany – od większości atrakcji będzie was dzielić kilkaset metrów. Ponadto na miejscu znajdziecie basen, siłownię i otrzymacie dostęp do bezpłatnego Wi-Fi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Na czas waszego pobytu na Lanzarote proponuję noclegi w 3* hotelu Diamar & Business Center. To świetnie oceniany obiekt, który jest położony w samym centrum Arrecife. Zlokalizowany jest tuż przy plaży, więc będziecie mieli wspaniałe widoki z balkonu.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

W Lizbonie zatrzymajcie się w 4* hotelu The 8 – Downtown Suites. To klimatyczny obiekt położony w pobliżu centrum miasta. W pokoju będziecie mogli skorzystać z TV, darmowego Wi-Fi oraz bezpłatnych kosmetyków.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Jak zaplanować wycieczkę do Hiszpanii i Portugalii?

Barcelona to jedno z najpiękniejszych miast w całej Europie. To jedna ze światowych stolic kultury i prawdziwa architektoniczna perełka. Na każdym kroku natkniecie się na interesujące atrakcje. W wielu miejscach doświadczycie również geniuszu Gaudiego, na przykład w: Sagrada Família, Casa Milà i Batlló oraz parku Güell. Poza tym rekomenduję wam spacer po słynnej La Rambli oraz wejście na wzgórze Montjuic.

Na Lanzarote możecie poczuć się jak na Księżycu! To idealne miejsce na wypoczynek, aktywne spędzanie czasu oraz podziwianie zapierających dech w piersiach widoków. Miłośnikom relaksu polecam plaże: Playa Francesa, Playa Chica i Playa Flamingo. Jeśli jednak wolicie aktywny wypoczynek, powinniście odwiedzić parki narodowe: Timanfaya oraz El Charco de los Clicos. Malownicze widoki natomiast znajdziecie w okolicy punktu widokowego Mirador del Río.

W Lizbonie proponuję wam przespacerować się najstarszą dzielnicą miasta – Alfamą. Poza tym na uwagę zasługuje Baixa, w której będziecie mogli zobaczyć plac Praca do Comercio z pomnikiem króla Józefa I i Łuk Triumfalny. Najpiękniejsze widoki na miasto rozpościerają się z zamku św. Jerzego.

Foto: Georgios Tsichlis / Shutterstock
lanzarote plaza
Foto: Paolo Tralli / Shutterstock
widok na lizbone
Foto: Merlin74 / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Hiszpania zaostrza zasady wjazdu dla Polaków. Aby dostać się do kraju należy pokazać zaświadczenie o szczepieniu przeciw COVID-19, zaświadczenie o przechorowaniu koronawirusa (pod warunkiem, że nie minęło więcej niż 180 dni) lub negatywny wynik testu. Akceptowane są zarówno testy PCR (wykonane 72 h przed podróżą) lub antygenowe (48 h przed).
  • Aby wjechać do Lizbony, potrzebujecie testu PCR lub antygenowego z negatywnym wynikiem. Nie dotyczy to osób w pełni zaszczepionych. Aktualne restrykcje związane z podróżowaniem do Portugalii znajdziecie tutaj.
  • Sprawdźcie dokąd zaszczepieni i ozdrowieńcy mogą podróżować bez obostrzeń? Mamy listę krajów!
  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »