Fly4free.pl

Przygoda! Singapur i Malezja (Penang oraz Langkawi) w jednej podróży z Warszawy za 2631 PLN

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
2631 PLN
Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: H-AB Photography
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Odkryj, co Azja Południowo-Wschodnia ma najlepszego do zaoferowania! W trakcie tej wycieczki odwiedzisz futurystyczny Singapur, a następnie dwie perły Malezji. Pełną pięknych plaż wyspę Langkawi oraz Penang, słynącą z wyśmienitej kuchni i zabytków UNESCO.

Do Azji wybierzesz się w terminie 5 – 19(20) czerwca. Zacznij od rezerwacji lotów z Warszawy do Singapuru linią British Airways. Po drodze przesiądziesz się w Londynie.

Po kilku dniach w Mieście Lwa ruszaj w dalszą podróż do Malezji. Bilety na trasie Singapur – Penang – Langkawi – Singapur zarezerwujesz w tym miejscu. Wszystkie loty wewnętrzne po Azji odbędziesz z linią AirAsia.

Termin podróży: czerwiec
Linia lotnicza: Britis Airways/AirAsia
Bagaż: podręczny 56cm x 45cm x 25cm, max 7 kg
Plan podróży:
Warszawa – Singapur 5(6) czerwca
Kuala Lumpur – Penang 9 czerwca
Penang – Langkawi 12 czerwca
Langkawi – Singapur 19 czerwca
Singapur – Warszawa 19(20) czerwca

Hotel od 132 PLN/pokój

W Singapurze zatrzymaj się w 4* hotelu Rest Bugis. Obiekt będzie dobrą bazą wypadową do zwiedzania Miasta Lwa oraz świetnym miejscem na regenerację po długiej podróży.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Na Langkawi wybierz 4* Wings by Croske Resort Langkawi. Obiekt oferuje zakwaterowanie w klimatyzowanych pokojach, odkryty basen i codzienne śniadania.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Na wyspie Penang zatrzymaj się w pobliżu zabytkowego centrum George Town. 4* hotel Spices będzie doskonałą bazą wypadową do pieszego zwiedzania okolicznych atrakcji.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Rekomendacje Fly4free.pl

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »