Fly4free.pl

Seszele: urlop na wyspie La Digue za 4900 PLN. Loty Qatar Airways z Warszawy, transfery i noclegi blisko plaży

4900 PLN
Oferta wyprzedana
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Simon Dannhauer/shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Jeszcze w tym roku wybierzcie się na jedną z najpiękniejszych wysp na świecie! La Digue, która należy do Seszeli, oferuje niesamowite plaże i malowniczą przyrodę. Na miejscu będziecie mogli zobaczyć m.in. słynną plażę Anse Source d’Argent.

Do Afryki udacie się w terminie 13(14) – 21 marca z warszawskiego lotniska im. Chopina. W obie strony polecicie na pokładach samolotów fantastycznej 5* linii lotniczej Qatar Airways z wygodnymi przesiadkami na lotnisku w Katarze. W cenie zabrać ze sobą będziecie mogli bagaż rejestrowany (nadawany do luku), bagaż podręczny oraz przedmiot osobisty (niewielki plecak lub damską torebkę).

Na miejscu zakwaterowani będziecie na wyspie La Digue w świetnej willi Hortensia. Dotychczasowi goście bardzo pozytywnie oceniają pobyt w tym obiekcie.

Za transfery na wyspę z lotniska Mahe zapłacicie 120 EUR/osoba w dwie strony. Skorzystacie z usług lokalnej firmy oferującej przeprawy promowe.

Termin podróży: marzec
Linia lotnicza: Qatar Airways
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: willa

Za loty, transfery oraz zakwaterowanie zapłacicie 4900 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Podróż 6157 PLN/2 osoby

Warszawa – Mahe – Warszawa »

Hotel 2476 PLN/2 osoby/7 nocy

Na Seszelach polecam wam zakwaterowanie w willi Hortensia. Obiekt mieści się na malowniczej wyspie La Digue i oferuje swoim gościom pobyt w komfortowym pokoju z prywatną łazienką. W pobliżu zlokalizowana jest piękna plaża.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Atrakcje od 480 PLN/osoba

Nie macie pomysłu co robić na miejscu? Skorzystajcie z jednej z kilku propozycji i wybierzcie się na całodzienną wycieczkę do Parku Morskiego Św. Anny.

Zarezerwujcie atrakcję

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »