Fly4free.pl

Piękna Sardynia okołoweekendowo za 577 PLN. Loty do Alghero z Katowic i 3 noclegi

577 PLN
Foto: Andrew Mayovskyy / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Poza sezonem chętnie podróżujecie po południu Europy? Przeważnie planujecie, aby wyjazd swym terminem obejmował dni wolne od pracy? W takim razie mam dla was ciekawą ofertę wycieczki na jedną z najpopularniejszych włoskich wysp i to właśnie w takim okresie.

Do Alghero udacie się w piątek (2 grudnia) z portu lotniczego Katowice-Pyrzowice. Na Górny Śląsk wrócicie w poniedziałek (5 grudnia). W obie strony podróżować będziecie bezpośrednio na pokładach samolotów linii Ryanair z wliczonym małym bagażem podręcznym.

Na Sardynii zakwaterowani będziecie w obiekcie Magralù B&B, który znajduje się tuż przy plaży w miejscowości Alghero. Z lotniska w okolice miejsca noclegowego (przystanek Alghero Via Garibaldi 111) dojedziecie autobusem linii 9312 za 1 EUR lub wypożyczonym samochodem – szczegóły poniżej.

Termin podróży: 2 – 5 grudnia
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 3* hotel ze śniadaniami

Za loty w dwie strony oraz zakwaterowanie zapłacicie 577 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel 669 PLN/2 osoby/3 nocy

W Alghero rekomenduję wam noclegi w obiekcie Magralù B&B. Na miejscu będziecie zakwaterowani w dwuosobowym pokoju wyposażonym w klimatyzację, telewizor LCD oraz czajnik elektryczny. W łazience jest prysznic. Na terenie całego obiektu będziecie mieli zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym obiekcie

Samochód 225 PLN/pobyt

Chcielibyście z wyjazdu wycisnąć jak najwięcej? W takim razie zaraz po przylocie do Alghero wypożyczcie samochód i ruszcie na eksplorację Sardynii.

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »