Tygodniowy wypoczynek na Santorini za 857 PLN (loty z Warszawy + hotel ze śniadaniami)
(Aktualizacja) Przygotowałem dla Was propozycję wiosennego wypoczynku na pięknej greckiej wyspie – Santorini. Za przeloty z Warszawy bardzo dobrymi liniami Aegean oraz zakwaterowanie w hotelu ze śniadaniami zapłacicie tytułowe 857 PLN.
Podsumowanie oferty
Loty z Warszawy na Santorini (7-14 kwietnia) za 924 PLN / 2 osoby (462 PLN / osoba)
Zakwaterowanie w hotelu Blue Sea za 789 PLN / 2 osoby / 7 nocy (395 PLN / osoba) W podróż udacie się z bagażem podręcznym. Po drodze czekają Was przesiadki w Atenach.
Informacją o tanich biletach podzielił się z nami na forum czytelnik nelson 1974. Dziękujemy.
Rodzinny hotel Blue Sea, który położony jest na terenie ogrodu palmowego, dysponuje basenem oraz barem utrzymanym w stylu cykladzkim. Dla podróżnych przygotowano pokoje z balkonem, a najbliższa plaża znajduje się 80 metrów od obiektu. Wszystkie pokoje, studia i apartamenty są jasne, klimatyzowane i dysponują łazienką oraz widokiem na morze lub basen. We wszystkich znajduje się telewizor z dostępem do kanałów telewizji kablowej, niektóre oferują także aneks kuchenny.
Wypożyczonym samochodem łatwo będziecie mogli przemieszczać się po wyspie. Z ubezpieczeniem Icarhireinsurance nie będziecie musieli martwić się o pojazd w trakcie wynajmu.
Hurghada od 2255 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Katowice)
Side od 2345 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Warszawa - Chopin)
Marsa Alam od 2266 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Katowice)





