Fly4free.pl

Tygodniowe all inclusive na Samos za 1919 PLN. Wylot z Warszawy

Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: tui.pl
od
1919 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
06.05.2023 - 13.05.2023
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Grecja poza utartym szlakiem! Zarezerwuj wiosenny urlop na jednej z mniej znanych wysp Hellady i naładuj ponownie swoje baterie słoneczne. Na Samos będzie okazja nieco pozwiedzać, wypocząć na pięknych plażach oraz spróbować lokalnych specjałów.

Do Grecji polecisz w terminie 6 – 13 maja. Czeka cię bezpośredni lot z Warszawy na Samos. W cenę pakietu wliczono podróż z bagażem rejestrowanym (nadawanym do luku).

Urlop zaplanowany został w 3* hotelu Saint Nicholas. Dla gości przygotowano tam klimatyzowane pokoje oraz odkryty basen. W trakcie wyjazdu otrzymasz wyżywienie w formie all inclusive, a najbliższa plaża znajduje się w odległości krótkiego spaceru od obiektu.

Termin podróży: maj
Wylot z: Warszawy
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: hotel
Wyżywienie: all inclusive
Ilość osób: 2

Foto: tui.pl

Atrakcje 463 PLN/osoba

Chcesz zwiedzić więcej? Wybierz się na jednodniową wycieczkę z przewodnikiem do starożytnego Efezu. Będzie to świetna okazja na bliższe poznanie historii i kultury antycznej Grecji.

Zarezerwuj atrakcję

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »