Fly4free.pl

Odkryjcie RPA: wakacyjne (i nie tylko) loty do Johannesburga z Warszawy za 2407 PLN

2047 PLN
Foto: 2020 Photography / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Marzyliście kiedyś, by na własne oczy zobaczyć wielką piątkę Afryki? Wielu podróżników mówi, że nie ma lepszego miejsca na wyprawę na safari, niż RPA. Skorzystajcie z jednego z dogodnych terminów i zacznijcie planować kolejną przygodę.

Do Afryki udacie się z warszawskiego lotniska im. Fryderyka Chopina. Do Johannesburga polecicie na pokładzie samolotów linii lotniczej British Airways z bezpiecznymi, gwarantowanymi przez przewoźnika przesiadkami w Londynie.

Dostępnych jest wiele terminów – w tym również na wakacje. W najniższej cenie będziecie podróżowali z bagażem podręcznym, dlatego przed wyjazdem zachęcam was do zapoznania się z przygotowanym przez nas poradnikiem dotyczącym pakowania się.

Termin podróży: sierpień – październik
Linia lotnicza: British Airways
Bagaż: podręczny oraz przedmiot osobisty (mały plecak lub damska torebka)

Hotel 153 PLN/2 osoby/noc

Aklimatyzację w Afryce zacznijcie od pobytu w 4* hotelu Ascot. Do waszej dyspozycji otrzymacie klimatyzowane, współcześnie urządzone pokoje. W skład ich wyposażenia wchodzi m.in. prywatna łazienka, duże łóżka, część wypoczynkowa, telewizor LCD oraz dostęp do WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód od 377 PLN/doba

Marzycie o wyprawie na safari? Przyda się do tego porządny samochód – rekomenduję rozważyć wynajęcie SUVa tuż po wylądowaniu w Johannesburgu.

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »