Fly4free.pl

Relaks w Tajlandii! Tygodniowy pobyt na Phuket w sezonie za 2131 PLN (loty z Warszawy + hotel)

Oferta wyprzedana
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: martinho Smart, Shutterstock
Atrakcyjna oferta tygodniowego wypoczynku w tropikach. Za przeloty na pokładzie najlepszej linii lotniczej świata Qatar Airways oraz noclegi na miejscu zapłacicie tylko 2131 PLN.

Największa tajska wyspa – Phuket położona na Morzu Andamańskim, jest jednym z najbardziej popularnych miejsc na świecie. Do miasta Phuket wybierzcie się na zakupy oraz w celu doznań kulinarnych. Na wypoczynek udajcie się na wybrzeże, gdzie możecie oddać się błogiemu lenistwu na jednej z wielu plaż. Na wyspie znajdziecie także wiele ukrytych świątyń oraz pomnik Wielkiego Buddy. Z Phuket możecie wybrać się także na odkrywanie innych pięknych zakątków Tajlandii, takich jak: Krabi czy Wyspa Phi Phi!

Kalkulacja ceny przeprowadzona jest przy założeniu, że w podróży biorą udział 2 osoby.

Podsumowanie kosztów wycieczki:

SUMA: 4262 PLN/2 osoby (2131 PLN/osoba)

LOTY

Wszystkie loty odbędziecie na pokładach samolotów należących do 5* linii Qatar Airways wg Skytrax. Do Azji zabierzecie ze sobą bagaż podręczny i rejestrowany, a po drodze czeka Was przesiadka na lotnisku w Dosze.

NOCLEGI

Na Phuket proponuję Wam zatrzymać się w obiekcie z bardzo dobrymi opiniami. Za pobyt dwóch osób w Khao Rang Place w terminie 10 stycznia – 17 stycznia zapłacicie 510 PLN.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »