Fly4free.pl

Urlop w USA: 6-dniowy relaks w Miami za 3283 PLN. Loty z Berlina i noclegi w hotelu blisko plaży

3283 PLN
Foto: Mia2you / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
W tym roku postawcie na podróż do Stanów Zjednoczonych, przecież wizy już nie potrzeba 🙂 Skorzystajcie z przygotowanej przeze mnie propozycji wycieczki do Słonecznego Stanu i połączcie relaks na plażach Miami ze zwiedzaniem pięknej Florydy.

Do Miami udacie się w listopadzie (24-30.11). Wycieczkę rozpoczniecie i zakończycie w porcie lotniczym Berlin Brandenburg. W obie strony polecicie na pokładach samolotów linii Air France oraz Delta z wygodnymi przesiadki na lotnisku w Paryżu. W cenie biletu zabrać ze sobą będziecie mogli bagaż podręczny oraz przedmiot osobisty (mały plecak lub damską torebkę).

Na Florydzie zakwaterowani będziecie bardzo dobrym 3* hotelu Collins, który znajduje się w sąsiedztwie plaży Miami Beach. Z lotniska w okolice miejsca noclegowego (przystanek Collins Av & 65 St) dojedziecie komunikacją publiczną lub wypożyczonym samochodem – szczegóły poniżej.

Termin podróży: 24 – 30 listopada
Linie lotnicze: Air France oraz Delta
Bagaż: podręczny oraz przedmiot osobisty
Zakwaterowanie: 3* hotel

Za loty w dwie strony oraz zakwaterowanie zapłacicie 3283 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel 2779 PLN/2 osoby/6 nocy

W Miami proponuję wam noclegi w 3* hotelu Collins, w którym zakwaterowani będziecie w dwuosobowym pokoju wyposażonym w klimatyzację, telewizor LCD, lodówkę oraz ekspres do kawy. W każdym jest łazienka z wanną i suszarką. Na miejscu zapewniony będziecie mieli dostęp do odkrytego basenu oraz sieci WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód 739 PLN/6 dni

W trakcie pobytu na Florydzie chcielibyście wybrać się na przylądek Key West albo do Centrum Kosmicznego Johna F. Kennedy’ego? Do obu tych miejsc łatwo i wygodnie dojedziecie samochodem, dlatego zachęcam was do wypożyczenia auta zaraz po przylocie do Miami.

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »