Fly4free.pl

Relaks w Hurghadzie + rejs po Nilu za 2522 PLN. Śniadania i obiadokolacje w cenie. Wyloty z 5 miast

Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Dmitrii Zhodzishskii / Unsplash.com
od
2522 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
04.04.2023 - 11.04.2023
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Marzy ci się wycieczka do Egiptu, w trakcie której odwiedzisz ciekawe zabytki oraz odpoczniesz nad Morzem Czerwonym? W takim razie skorzystaj z oferty biura podróży Rainbow i odkryj atrakcje kraju faraonów w trakcie zorganizowanej wycieczki.

Do Egiptu polecisz w terminie 4-11 kwietnia z jednego z 5 miast w Polsce. W obie strony pleciesz na pokładzie samolotów linii lotniczej Smartwings. W cenę wliczono również bagaż rejestrowany (nadawany do luku), więc nie będzie problemu ze spakowaniem wszystkich potrzebnych rzeczy.

W Hurghadzie zakwaterowany będziesz w 3* hotelu z wyżywieniem w postaci śniadań i obiadokolacji. Natomiast w trakcie rejsu komfortowym statkiem po Nilu otrzymasz śniadania, lunche i kolacje. W trakcie wycieczki odwiedzisz Luksor, zobaczysz świątynie Horusa w Edfu i Sobka w Kom Ombo, zobaczysz świątynię bogini Izydy na wyspie File oraz odpoczniesz nad Morzem Czerwonym.

Termin podróży: kwiecień
Wylot z: Katowic, Warszawy, Gdańska, Wrocławia i Poznania
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: 3* hotel
Wyżywienie: śniadania i obiadokolacje
Ilość osób: 2

Foto: r.pl
Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »