Fly4free.pl

11-dniowy relaks w Dominikanie za 3313 PLN. Czarterowe loty z Warszawy i noclegi

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
3313 PLN
Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Nikolay Antonov / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Marzy ci się wypoczynek w iście „rajskim” miejscu, a do tego jesteś w stanie porzucić codzienne obowiązki z dnia na dzień? W takim razie nie zmarnuj szansy i już dziś zarezerwuj urlop na bajecznych Karaibach!

Do Dominikany udasz się z warszawskiego lotniska im. Fryderyka Chopina na przełomie lutego i marca. W obie strony polecisz bezpośrednio samolotem Boeing 787 Dreamliner należącym do PLL LOT. W cenie zabrać ze sobą możesz bagaż podręczny.

Na miejscu zatrzymasz się w obiekcie Art Villa Dominicana,  który od plaży w kurorcie Bavaro oddalony jest o 900 metrów. Z międzynarodowego lotniska w Punta Canie w okolice miejsca zakwaterowania dojedziesz Uberem za 587 DOP (ok. 40 PLN).

Termin podróży: 23 lutego – 5 (6) marca
Linia lotnicza: PLL LOT
Bagaż: podręczny o wymiarach 55x40x20 cm
Zakwaterowanie: 3* obiekt

Za loty oraz zakwaterowanie ze śniadaniami zapłacisz 3313 PLN za osobę, pod warunkiem że będziesz podróżować w parze i zatrzymacie się w tym samym pokoju.

Podróż 3998 PLN/2 osoby

Warszawa – Punta Cana – Warszawa »

Ważne!

Operator TUI automatycznie dolicza opłatę w wysokości 430 PLN/os. za bagaż rejestrowany. Jeżeli chciałbyś z niego zrezygnować, konieczny będzie kontakt telefoniczny z biurem podróży na etapie dokonywania rezerwacji.

Foto: tui.pl

Hotel 2628 PLN/2 osoby/11 nocy

W Dominikanie proponuję ci noclegi w obiekcie Art Villa Dominicana. Każdy pokój składa się z części do relaksu i spania oraz łazienki. Na jego wyposażeniu znajduje się klimatyzacja, telewizor oraz lodówka. Na terenie całego kompleksu będziesz miał zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Dowiedz się więcej o tym obiekcie

Samochód 2238 PLN/pobyt

Z pobytu w Dominikanie chętnie wyciśnie jak najwięcej? W takim razie obowiązkowo wypożycz samochód, którym wygodnie i łatwo dostaniesz się w różne rejony wyspy.

Przydatne informacje: Dominikana
Rekomendacje Fly4free.pl

W pigułce
  • Średnia cena oferty2901 PLN
  • Liczba ofert344
  • Wjazd na dowódnie
  • Różnica czasu6 g. wcześniej
  • Walutapeso dominikańskie (DOP)
  • EKUZ akceptowanynie
Dowiedz się więcej
  • Największe atrakcje
  • Bezpieczeństwo w Dominikanie
  • Najlepszy termin na wyjazd
  • Szczepienia przed wyjazdem
Praktyczne porady z naszego forum
Rekomendacje Fly4free.pl

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »