Fly4free.pl

Przygoda w Wietnamie za 2568 PLN. Ho Chi Minh, Phu Quoc i Da Nang w jednej podróży z Berlina

2568 PLN
Złoty Most w Wietnamie
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Hien Phung Thu : Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Jesteście miłośnikami "oblotówek"? Marzy wam się eskapada w Azji Południowo-Wschodniej? W takim razie przygotowałem dla was idealną propozycję! Wybierzcie się do Wietnamu i odkryjcie go z różnych stron! Odpocznijcie w Vung Tau, zobaczcie słynny most w Da Nang i odwiedźcie Phu Quoc.

Wasza wyprawa rozpocznie się 6 marca, kiedy to z lotniska w Berlinie polecicie do Ho Chi Minh. Po drodze zaplanowano bezpieczne przesiadki w Singapurze. 11 marca udacie się do Da Nang. 14 marca czeka was wycieczka do Phu Quoc, a 17 marca wrócicie do Sajgonu. Powrót do stolicy Niemiec zaplanowano na 19 marca.

Podróżować będziecie na pokładach samolotów linii lotniczych Scoot, VietJet Air i Bamboo Airways. Pamiętajcie też, że bez dodatkowych opłat możecie zabrać jedynie bagaż podręczny. Jeśli nie wiecie, jak się spakować, przeczytajcie nasz poradnik. Z pewnością wam pomoże!

Termin podróży: 6-19 marca
Wylot z: Berlina
Linia lotnicza: Scoot, VietJet Air i Bamboo Airways
Bagaż: podręczny

Plan podróży:
Berlin – Ho Chi Minh 6 marca
Ho Chi Minh – Da Nang 11 marca
Da Nang – Phu Quoc 14 marca
Phu Quoc – Ho Chi Minh 17 marca

Ho Chi Minh – Berlin 19 marca

Hotel od 263 PLN/noc/2 osoby

Będąc w Ho Chi Minh, proponuję wam zakwaterowanie w Vung Tau, w 4* hotelu Mercure. Obiekt mieści się tuż przy plaży. W cenę pobytu wliczono śniadania.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

W Da Nang wybrałem dla was noclegi w 5* hotelu TMS, który usytuowany jest w pobliżu plaży. Z obiektu rozpościerają się malownicze widoki na okolicę.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Natomiast w Phu Quoc rekomenduję wam pobyt w 5* hotelu The Shells Resort & Spa. W cenę zakwaterowania wliczono śniadania. Na miejscu skorzystacie z basenów i strefy spa.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Atrakcje 333 PLN/osoba

W trakcie pobytu w Da Nang polecam wam całodniową wycieczkę po górach Marmurowych i sanktuarium My Son.

Zarezerwujcie atrakcje

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »