Fly4free.pl

Przygoda w Turcji: Stambuł, Trabzon, Ankara i Yuksekova w jednej podróży z Katowic za 1766 PLN

1766 PLN
stambuł meczet
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Julia Kuzenkova / Shutterstock.com
Odkryj Turcję na własną rękę! Zobacz niezwykły Stambuł, odwiedź Trabzon położony nad Morzem Czarnym, wybierz się do stolicy – Ankary – oraz udaj się w Góry Kurdystańskie.

Twój wyjazd rozpocznie się 12 maja na lotnisku w Katowicach, kiedy to polecisz do Stambułu. 15 maja udasz się do Trabzonu. Po 3 dniach spędzonych nad Morzem Czarnym polecisz do Ankary. W stolicy zostaniesz do 21 maja, po czym wybierzesz się do Yuksekovy. Do Stambułu wrócisz 25 maja, a powrót do Polski zaplanowano na 26 maja. Podróżować będziesz na pokładach samolotów Turkish Airlines i Pegasus Airlines z wliczonym bagażem podręcznym.

Termin podróży: maj
Wylot z: Katowic
Linia lotnicza: Turkish Airlines
Bagaż: podręczny i rejestrowany

Plan podróży:
Katowice – Stambuł 12 maja
Stambuł – Trabzon 15 maja
Trabzon – Ankara 18 maja
Ankara – Yuksekova 21 maja
Yuksekova – Stambuł 25 maja

Stambuł – Katowice 26 maja

Hotel od 179 PLN/noc/2 osoby

W Stambule zatrzymaj się w 4* hotelu Taksim View. To bardzo dobrze oceniany obiekt, w którym znajdziesz komfortowo urządzony pokój z TV i dostępem do WiFi. W cenę noclegów wliczono śniadania.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

W Trabzonie wybrałem dla ciebie pobyt w 3* hotelu Deryaman, który zlokalizowany jest w pobliżu wybrzeża Morza Czarnego. Dotychczasowi goście pozytywnie oceniają pobyt w tym miejscu.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

W Ankarze rekomenduję zakwaterowanie w 4* hotelu Cinnah. Do twojej dyspozycji zostanie oddany pokój z prywatną łazienką i dostępem do WiFi.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Natomiast Yuksekova będzie dobrą bazą wypadową do wizyty w Górach Kurdystańskich. W okolicy polecam zatrzymać się w hotelu Avazem Suite. Dotychczasowi goście pozytywnie oceniają to miejsce.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Atrakcje 95 PLN/osoba

W trakcie twojego pobytu w Stambule polecam ci wybrać się na sąsiednie Wyspy Książęce.

Zarezerwuj atrakcję

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »