Fly4free.pl

Przygoda w Kolumbii: Bogota, Medellin i Santa Marta w jednej podróży z Krakowa za 3198 PLN

3198 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Canva
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Chciałbyś wybrać się do wspaniałej Ameryki Południowej? Masz ochotę odkryć piękno Kolumbii? W takim razie zaplanuj niezapomnianą wycieczkę. Odwiedź pełną kontrastów Bogotę, odkryj niezwykłe Medellin oraz odpocznij w słonecznym mieście Santa Marta.

Podróż do Kolumbii rozpoczniesz 5 października przelotem z Krakowa do Bogoty. Natomiast do stolicy województwa małopolskiego wrócisz 17 października. W obie strony polecisz bezpośrednio na pokładach samolotów linii lotniczej Lufthansa z przesiadkami we Frankfurcie. 

Przelot z Bogoty do Medellin zaplanowany jest na 8 października. Następnie 11 października czeka cię lot do Santa Marta. Do stolicy Kolumbii wrócisz 17 października. Całą wycieczkę bez dodatkowych kosztów odbędziesz z bagażem podręcznym.

Termin podróży: październik 2023 r.
Linie lotnicze: Lufthansa, Wingo, Latam Airlines i Avianca
Bagaż: podręczny

Plan podróży:
Kraków – Bogota 5 października
Bogota – Medellin 8 października
Medellin – Santa Marta 11 października
Santa Marta – Bogota 17 października

Bogota – Kraków 17 października

Hotel od 237 PLN/noc/2 osoby

W Bogocie zatrzymaj się w 5* hotelu NH Collection. Na miejscu zastaniesz nowocześnie urządzone pokoje z dostępem do WiFi. Będzie można również skorzystać ze strefy spa i siłowni.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

W Medellin wybierz 4* hotel Novotel. Dotychczasowi goście bardzo pozytywnie oceniają pobyt w tym miejscu. Do twojej dyspozycji zostanie oddany basen i strefa spa.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Natomiast w Santa Marta wybrałem dla ciebie noclegi w 4* hotelu Casa de Leda. Obiekt mieści się tuż przy plaży Taganga. W cenę noclegów wliczono śniadania.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Atrakcje 304 PLN/osoba

Kolumbia słynie z bardzo interesującej kuchni. Polecam ci wycieczkę gastronomiczną po Bogocie, w trakcie której poznasz lokalne smaki i kulturę.

Zarezerwuj atrakcję

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »