Fly4free.pl

Przygoda w Brazylii za 2970 PLN. Sao Paulo, Belo Horizonte i Rio de Janeiro w jednej podróży z Berlina

2970 PLN
Rio
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Agustin Diaz Gargiulo / Unsplash
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Chciałbyś wybrać się do wspaniałej Ameryki Południowej? Przygotowałem dla ciebie propozycję wycieczki do Brazylii! Zobacz wyjątkowe miasta, takie jak Sao Paulo czy Belo Horizonte oraz odpocznij na pięknych plażach Rio de Janeiro.

Podróż do Brazylii rozpoczniesz 9 marca przelotem z Berlina do Sao Paulo. Natomiast do stolicy Niemiec wrócisz 25 marca. W obie strony polecisz na pokładach samolotów linii lotniczej TAP Air Portugal z przesiadkami w Lizbonie. 

Przelot do Belo Horizonte zaplanowany jest na 12 marca. Następnie 15 marca czeka cię lot do Rio de Janeiro. Do Sao Paulo wrócisz 20 marca. Całą wycieczkę bez dodatkowych kosztów odbędziesz z bagażem podręcznym.

Termin podróży: październik 2023 r.
Linie lotnicze: TAP Air Portugal i Azul
Bagaż: podręczny

Plan podróży:
Berlin – Sao Paulo 9 marca
Sao Paulo – Belo Horizonte 12 marca
Belo Horizonte – Rio de Janeiro 15 marca
Rio de Janeiro – Sao Paulo 20 marca
Sao Paulo – Berlin 25 marca

Hotel od 237 PLN/noc/2 osoby

W Sao Paulo wybrałem dla ciebie zakwaterowanie w 4* hotelu Transamerica Executive Perdizes. Obiekt może pochwalić się pozytywnymi opiniami dotychczasowych gości i komfortowo urządzonym wnętrzem.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

W Belo Horizonte postaw na luksus w 5* hotelu Ouro Minas Palace. Na miejscu znajdziesz strefę spa, siłownię i restaurację, która serwuje codzienne śniadania wliczone w cenę noclegów.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Natomiast w Rio de Janeiro zatrzymaj się w pobliżu słynnej plaży Copacabana. W 4* hotelu Orla znajdziesz komfortowo urządzone pokoje z dostępem do WiFi.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Atrakcje 146 PLN/osoba

W Rio de Janeiro polecam ci wybrać się w rejs po zatoce Guanabara. Zobaczysz najważniejsze atrakcje miasta z innej perspektywy.

Zarezerwuj atrakcję

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »