Fly4free.pl

Azjatycka przygoda! Loty Qatar Airways do Singapuru z Warszawy + 14-dniowy rejs z all inclusive (m.in. do Malezji, Tajlandii, Wietnamu) za 5978 PLN

5978 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: lkunl / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Przed tobą szansa na przygodę życia! Nie wahaj się ani chwili i zarezerwuj niezwykły rejs po Azji Południowo-Wschodniej z wliczonym wyżywieniem all inclusive – a to wszystko w doskonałej cenie. Do kraju wrócisz akurat na wigilię – będzie o czym opowiadać przy świątecznym stole. 🙂

Podróż zaplanowano w terminie 4(5) – 23(24) grudnia. W tych datach zarezerwujesz loty z Warszawy do Singapuru, realizowane na pokładzie świetnych linii Qatar Airways. Po drodze zaplanowano bezpieczne, gwarantowane przez przewoźnika przesiadki w Dosze.

W Singapurze rozpocznie i zakończy się rejs po najciekawszych zakątkach Azji Południowo-Wschodniej. Na jego trasie zaplanowano następujące przystanki: Singapur Port Klang (Malezja) – Penang (Malezja) – Langkawi (Malezja) – Phu My (Wietnam) – Koh Samui (Tajlandia) – Laem Chabang (Tajlandia) – Singapur. W cenę (549 EUR, około 2569 PLN) wliczono wszystkie opłaty, napiwki dla załogi, animacje oraz wyżywienie all inclusive (w tym napoje bezalkoholowe i alkohole). Podróż odbędzie się na pokładzie statku Mein Schiff 5 w terminie 7 – 21 grudnia.

Termin podróży: grudzień
Linia lotnicza: Qatar Airways
Bagaż: podręczny i rejestrowany

Za loty oraz rejs z wliczonym wyżywieniem w formule all inclusive zapłacisz 5978 PLN za osobę, przy 2 osobach podróżujących.

Hotel od 498 PLN/pokój

Aklimatyzację w Azji rozpocznij od pobytu w bardzo dobrze ocenianym 3* Beverly Hotels Elements.

Zakończ wycieczkę mocnym akcentem i zatrzymaj się w hotelu, o którym opowiesz kiedyś wnukom. 5* Marina Bay Sands to jeden z najbardziej luksusowych i najsłynniejszych hoteli na świecie.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Atrakcje

Wykorzystaj pobyt w Singapurze jako szansę na to, by zobaczyć coś więcej! Zarezerwuj bilet na kolejkę linową, by podziwiać wspaniałą panoramę miasta.

Zarezerwuj atrakcję

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »