Fly4free.pl

Przygoda w Ameryce Środkowej: Kostaryka, Salwador i Gwatemala w jednej podróży z Berlina za 3437 PLN

Ta oferta jest już niedostępna
Nic straconego - sprawdź aktualne oferty lub zapisz się na powiadomienia, by nie przegapić kolejnej takiej okazji!
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
3437 PLN
Oferta nieaktualna
Gwatemala
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: SL-Photography-Shutterstock
Wybierz się na wycieczkę do Ameryki Środkowej, która słynie z malowniczych widoków, pięknych wodospadów, majestatycznych wulkanów i ciekawej kultury. Odwiedź Kostarykę, doświadcz Salwadoru oraz udaj się do Gwatemali.

Wyjazd do Ameryki Środkowej rozpoczniesz 24 września przelotem z Berlina do Kostaryki. Natomiast do stolicy naszych zachodnich sąsiadów wrócisz 9 października. W obie strony polecisz na pokładach samolotów linii lotniczej Air France z przesiadkami w Paryżu.

Przelot z San Jose do Salwadoru zaplanowany jest na 28 września. Następnie 1 października czeka cię lot do Gwatemali. Do stolicy Kostaryki wrócisz 6 października. Całą wycieczkę bez dodatkowych kosztów odbędziesz z bagażem podręcznym.

Termin podróży: wrzesień/październik
Linie lotnicze: Air France i Avianca
Bagaż: podręczny

Plan podróży:
Berlin – San Jose 24 września
San Jose – Salwador 28 września
Salwador – Gwatemala 1 października
Gwatemala – San Jose 6 października
San Jose – Berlin 9 października

Hotel od 242 PLN/noc/2 osoby

W Kostaryce rekomenduję 3* hotel Boutique Luz de Luna. Obiekt mieści się w pobliżu centrum stolicy. W cenę noclegów wliczono codzienne śniadania.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

W Salwadorze wybrałem dla ciebie 4* hotel Barcelo. Do twojej dyspozycji zostanie oddany pokój z prywatną łazienką, basen i strefa spa.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Natomiast w Gwatemali rekomenduję 4* hotel Conquistador. Będzie to świetna baza wypadowa do zwiedzania okolicy.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Samochód 588 PLN/pobyt

Do zwiedzania Gwatemali przyda się własny środek transportu. Dlatego polecam wynająć samochód już na lotnisku.

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »