Fly4free.pl

Przedłużony weekend w Rzymie za 292 PLN. Loty (bez WDC) z Krakowa i pobyt w 3* hotelu ze śniadaniami

292 PLN
Oferta wyprzedana
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Reidl / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Okołoweekendowy city break w Wiecznym Mieście to zawsze dobry pomysł! Stolica Włoch jest idealnym kierunkiem na szybką wycieczkę – zobaczycie mnóstwo interesujących zabytków oraz skosztujecie pysznej kuchni.

Do Rzymu polecicie w terminie 17–20 grudnia. Wasza podróż rozpocznie się na lotnisku w Krakowie, a loty będą realizowane na pokładach samolotów linii Wizz Air z wliczonym małym bagażem podręcznym.

Na miejscu zatrzymacie się w 3* hotelu Magnifico Rome, który zlokalizowany jest w pobliżu centrum miasta. Od większości atrakcji dzielić was będzie maksymalnie kilkanaście minut spaceru. W cenę wliczono śniadania.

Termin podróży17–20 grudnia
Linia lotnicza: Wizz Air
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie3* hotel ze śniadaniami

Za loty w dwie strony oraz noclegi w 3* hotelu zapłacicie 292 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel 481 PLN/pobyt/2 osoby

W Rzymie polecam wam noclegi w 3* hotelu Magnifico Rome. Obiekt zlokalizowany jest w pobliżu centrum miasta. Wszystkie pokoje wyposażone są w komfortowe łóżko i prywatną łazienkę. Ponadto będziecie mieć dostęp do darmowego Wi-Fi oraz otrzymacie bezpłatne śniadania.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Co warto zobaczyć w Rzymie?

Stolica Włoch jest idealnym miejscem na okołoweekendowy city break. W Wiecznym Mieście znajdziecie mnóstwo interesujących zabytków, które swoją historią sięgają czasów starożytnych. Niektóre z nich mają prawie 2000 lat! Poza tym odwiedzicie najmniejsze państwo świata, czyli Watykan, w którym będziecie mieli okazję uczestniczyć w modlitwie Anioł Pański prowadzonej przez papieża.

Będąc w Rzymie, musicie zobaczyć najpopularniejsze zabytki: Koloseum, Forum Romanum i wzgórze Palatyn. Polecam również wizytę w przepięknym Panteonie. Ciekawe zdjęcia możecie zrobić na Schodach Hiszpańskich oraz przy Fontannie di Trevi.

Ciekawą atrakcją jest też Kapitol i znajdujący się przed nim Plac Wenecki. Z pewnością zrobią na was wrażenie. Poza tym powinniście odwiedzić Piazza Navona i Most św. Anioła.

Foto: Christopher Czermak / Unsplash.com
koloseum w rzymie
Foto: ESB Professional : Shutterstock
forum romanum w rzymie
Foto: Belenos : Shutterstock
Przydatne informacje
  • Dobra wiadomość: osoby, które przyjęły pełny cykl szczepień oraz ozdrowieńcy mogą wjechać do Włoch bez ograniczeń. Pozostali zobowiązani są wykonać przed podróżą test.
  • Macie problem z pakowaniem? Z tym poradnikiem nauczycie się, jak efektywnie spakować się w bagaż podręczny.
  • Na powracających do kraju czeka przymusowa kwarantanna. Jeżeli nie uśmiecha się wam siedzieć w domu, będziecie musieli wykonać test i przedstawić negatywny wynik na obecność SARS-CoV-2. Kwarantanna nie dotyczy osób, które zostały w pełni zaszczepione.
  • Sprawdźcie, jak tanio dojechać z lotniska Fiumicino do centrum Rzymu.
  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »