Fly4free.pl

Przedłużony weekend w Larnace za 418 PLN. Loty (piątek-poniedziałek) z Wrocławia i noclegi

418 PLN
Oferta wyprzedana
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Oleksandr Savchuk / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Interesuje cię krótki wypad na południe Europy, który pozwoli ci uzupełnić braki witaminy D w organizmie oraz „naładuje” twoje wewnętrzne akumulatory? W takim razie postaw na Cypr, na który proponuję ci wyjazd w terminie obejmującym dni wolne od pracy.

Do Larnaki udasz się z portu lotniczego Wrocław-Strachowice w dacie 20 – 23 stycznia (piątek-poniedziałek). W obie strony polecisz na pokładzie samolotów linii Wizz Air z wliczonym małym bagażem podręcznym. Bilety w najniższej cenie dostępne są dla osób z Wizz Discount Club. Chętni na loty bez WDC zapłacą więcej.

Na Cyprze zatrzymasz się w 3* hotelu apartamentowym Sun Hall Beach, który znajduje się w sąsiedztwie plaży Finikoudes w Larnace. Z lotniska w okolice miejsca noclegowego dojedziesz autobusem lub wypożyczonym samochodem — szczegóły poniżej.

Termin podróży: 20 – 23 stycznia 2023 r.
Linia lotnicza: Wizz Air, cena dla osób z WDC
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 3* hotel apartamentowy

Za pakiet lotów oraz noclegów w hotelu zapłacisz tylko 418 PLN za osobę, pod warunkiem że będziesz podróżować w parze i zatrzymacie się w tym samym pokoju.

Podróż 368 PLN/2 osoby

Wrocław – Larnaka – Wrocław »

Nie posiadasz konta Wizz Discount Club? W takim razie za bilety zapłacisz 295 PLN/osoba (lot w dwie strony)

Hotel 467 PLN/2 osoby/3 noce

W Larnace rekomenduję ci noclegi w 3* hotelu apartamentowym Sun Hall Beach. Każde studio składa się z aneksu kuchennego, salonu, sypialni, łazienki oraz balkonu. Na terenie całego kompleksu będziesz mieć zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Samochód 218 PLN/3 dni

W trakcie okołoweekendowej wycieczki chciałbyś zobaczyć coś więcej niż tylko Larnakę? W takim razie po przylocie wypożycz auto i ruszaj odkrywać Cypr.

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »