Fly4free.pl

Przedłużony weekend w Kampanii z Krakowa za 360 PLN (loty do Neapolu + noclegi w 4* hotelu ze śniadaniami)

Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: leoks, shutterstock
W terminie piątek - poniedziałek polecam Wam wybrać się do malowniczego regionu południowych Włoch. Za loty ze stolicy Małopolski do Neapolu oraz pobyt w 4* hotelu zapłacicie 360 PLN.

Będąc w Neapolu koniecznie musicie wybrać się na wycieczkę na Wezuwiusza oraz zwiedzić okoliczne Pompeje. W samym sercu miasta znajdziecie wiele budowli w postaci zamków jak Castel Nuovo, Castel dell’Ovo czy Castel Sant’Elmo z którego rozpościera się przepiękna panorama miasta. Neapol to dobra baza wypadowa na jedną z okolicznych wysp jak Ischia, Procida czy Capri. Nie zapomnijcie, że włoska kuchnia należy do najlepszych na świecie. W Neapolu koniecznie spróbujcie pizzy neapolitańskiej, a jeśli jesteście łasuchami to polecam spróbować lokalnego ciastka Sfogiatelle.

Kalkulacja ceny przeprowadzona jest przy założeniu, że w podróży biorą udział 2 osoby.

Podsumowanie kosztów wycieczki:

Suma:  719 PLN za 2 osoby, 359.5 PLN za osobę

LOTY

Przykładowa rezerwacja przelotu dla dwóch osób:

Bilety w tytułowej cenie dostępne są dla wszystkich, dodatkowo pasażerom przysługuje jedna sztuka bagażu podręcznego o wymiarach 56 x 45 x 25 cm bez limitu wagowego.

NOCLEGI

Na miejscu proponuję Wam zakwaterowanie w 4* Hotelu Premiere z codziennymi śniadaniami. Za pobyt dwóch osób w terminie 8 – 11 grudnia zapłacicie 411 PLN. Hotel posiada dobre opinie wystawione przez dotychczasowych gości.

Przykładowa rezerwacja pobytu dwóch osób w terminie 8 – 11 grudnia:

AUTO

Wypożyczcie samochód na lotnisku w Neapolu dzięki temu łatwo i wygodnie zwiedzicie Kampanię.

Wyłącz oprogramowanie blokujące reklamy (adblock) na fly4free.pl – przez nie możesz nie widzieć kluczowych elementów oferty: kalendarzy najniższych cen i ilustracji przykładowych rezerwacji.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »