Fly4free.pl

Przedłużony weekend w Alicante za 426 PLN. Loty z Warszawy oraz noclegi ze śniadaniami

Oferta wyprzedana
plaża Alicante
Foto: holbox, Shutterstock.com
Hiszpania to idealny pomysł na wypoczynek, zwłaszcza na Costa Blanca. Przez wielu opisywany jako region doskonałej pogody i urokliwych widoków. Zapoznajcie się z poniższą propozycją i skorzystajcie!

Turkusowa woda i złoty piasek to nie jedyne atrakcje czekające na odwiedzających Costa Blanca. Wybierzcie się w podróż na hiszpańskie wybrzeże i sami odkryjcie jego sekrety! Jadąc poza sezonem będziecie mieli możliwość skorzystać z niższych cen oraz poznać niesamowite, nieodkryte walory regionu

Kalkulacja ceny przeprowadzona jest przy założeniu, że w podróży biorą udział 2 osoby.

Podsumowanie kosztów wycieczki:

SUMA: 851 PLN/2 osoby (425,5 PLN/osoba)

LOTY

Przykładowa rezerwacja dla 2 osób:

Bilety dostępne są dla wszystkich (niepotrzebne są kluby zniżkowe). Podróżujecie z dwoma bagażami podręcznymi o wymiarach 55 x 40 x 20 cm oraz 35 x 20 x 20 cm.

Gdzie najlepiej zostawić auto przy lotnisku?

NOCLEGI

W Alicante proponuję zatrzymać się w Bed & Breakfast La Milagrosa. Pensjonat usytuowany jest na Starym Mieście w centrum, 2 minuty spacerem od plaży. Pokoje są klimatyzowane, odznaczają się prostym, funkcjonalnym wystrojem.

Obiekt posiada dobre opinie.

AUTO

Wypożyczonym samochodem łatwo i wygodnie dojedziecie do miejsca zakwaterowania oraz zwiedzicie okolicę. Koszt wynajmu to zaledwie 191 PLN (cena może nie zawierać dodatkowych opłat oraz ubezpieczenia).

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »