Fly4free.pl

Promocja w Wizz Air: loty od 44 PLN do Włoch, Francji, Hiszpanii, Dubaju, Gruzji i na Cypr

44 PLN
Oferta nieaktualna
Foto: Balate Dorin / Shuttesrstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Skorzystajcie z promocji przygotowanej przez "landrynkę" i wybierzcie się na wycieczkę za grosze. Potrzebujecie słońca? W takim razie ruszcie do Włoch, Hiszpanii, Dubaju lub na Cypr. Znajdzie się również coś dla miłośników city breaków i górskich trekkingów.

Słoneczna Teneryfa, romantyczny Paryż czy klimatyczny Neapol? Do wyboru, do koloru – każdy znajdzie coś dla siebie. Na wycieczkę będziecie mogli wybrać się z KrakowaKatowic Warszawy. W zależności od waszego wyboru polecicie do WłochFrancjiHiszpanii, Gruzji, Dubaju lub na Cypr. Podróżować będziecie na pokładach samolotów linii lotniczej Wizz Air. Pamiętajcie, że cena dotyczy członków Wizz Discount Club – pozostali zapłacą nieco więcej.

Pamiętajcie, że bez dodatkowych kosztów zabrać ze sobą możecie tylko mały bagaż podręczny. Przeczytajcie przygotowany przez nas poradnik, jak się spakować w małą walizkę lub plecak.

Termin podróży: styczeń – maj
Wylot z: Krakowa, Katowic, Warszawy
Linia lotnicza: Wizz Air
Bagaż: podręczny

Hotel

Na Teneryfie rekomenduję wam noclegi w 4* hotelu Silken Atlantida Santa Cruz. To świetnie oceniany obiekt, w którym znajdziecie siłownię, restaurację i pokoje wyposażone w prywatne łazienki. Będziecie też mogli skorzystać z darmowego Wi-Fi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Natomiast w Dubaju zatrzymajcie się w 5* hotelu Asiana Dubai. Dotychczasowi goście bardzo pozytywnie oceniają pobyt w tym miejscu. Znajdziecie tam basen, siłownię, restaurację i bar. Pokoje są klimatyzowane i mają prywatne łazienki.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Georgios Tsichlis / Shutterstock
Foto: Georgios Tsichlis / Shutterstock
Foto: Balate-Dorin-Shutterstock
Foto: Andrey_Popov / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Wszyscy podróżni przekraczający włoskie granice muszą przedstawić negatywny wynik testu na koronawirusa – niezależnie od statusu szczepień.
  • Wszyscy pasażerowie przylatujący do Dubaju z dowolnego kierunku, muszą okazać świadectwo ujemnego wyniku testu PCR wykonanego do 72 godzin przed wylotem.
  • Aktualnie zaszczepieni mogą podróżować w większości kierunków w UE bez dodatkowych ograniczeń, pozostałe osoby mogą być zobowiązane wykonać test.
  • Na powracających do kraju czeka przymusowa kwarantanna. Jeżeli nie uśmiecha się wam siedzieć w domu, w ciągu 48 godzin od powrotu do Polski będziecie musieli wykonać test i przedstawić negatywny wynik na obecność SARS-CoV-2. Kwarantanna nie dotyczy osób, które zostały w pełni zaszczepione.
  • Od 15 grudnia wszyscy podróżni wracający do Polski z krajów spoza UE, strefy Schengen oraz jeszcze kilku innych państw muszą przedstawić negatywny wynik testu na koronawirusa. Sprawdźcie szczegóły tutaj >>
  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
  • Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »