Fly4free.pl

Prawdziwa egzotyka na ferie zimowe: Polinezja Francuska za 4409 PLN. Wylot z Berlina

4409 PLN
Polinezja francuska widok
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Aleksei Potov / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Chciałbyś wybrać się w podróż w prawdziwie egzotycznym kierunku? W takim razie przygotowałam dla ciebie wycieczkę do Polinezji Francuskiej. Na tym przepięknym archipelagu znajdziesz dziką przyrodę, malownicze plaże i zapierające dech w piersiach widoki.

Twoja wyjazd do Polinezji Francuskiej składać się będzie z dwóch oddzielnych rezerwacji i odbędzie się w terminie 15-23 lutego. Ferie zimowe w tym okresie mają mieszkańcy województw: zachodniopomorskiego, mazowieckiego, opolskiego i dolnośląskiego.

Do San Francisco i z powrotem polecisz na pokładzie samolotów linii lotniczej British Airways z bezpiecznymi przesiadkami w Londynie. Z Kalifornii na wyspę Tahiti udasz się bezpośrednim połączeniem na pokładzie samolotu linii lotniczej Frenchbee.

Bez dodatkowych kosztów całą wycieczkę odbędziesz z bagażem podręcznym oraz przedmiotem osobistym (małym plecakiem i damską torebką).

Termin podróży: luty
Linie lotnicze: British Airways oraz Frenchbee
Bagaż: podręczny + przedmiot osobisty

Plan podróży za 4409 PLN:
Berlin – San Francisco 15 lutego
San Francisco – Papeete 15 lutego
Papeete – San Francisco 23 lutego
San Francisco – Berlin 23(24) lutego

Hotel od 1078 PLN/noc/2 osoby

3* hotel Hilton będzie dobrą bazą wypadową do zwiedzania wyspy Tahiti. Na miejscu znajdziesz basen z widokiem na ocean, strefę spa oraz komfortowo urządzone pokoje.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Potrzebujesz nieco więcej luksusu? W takim razie wybrałam dla ciebie 4* hotel Intercontinental Resort. To wyjątkowo komfortowy obiekt, w którym znajdziesz kompleks basenów, strefę spa i ogród. W sąsiedztwie mieści się prywatna plaża.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Atrakcje 429 PLN/osoba

Będąc w Polinezji Francuskiej, polecam wam wybrać się na całodniowy rejs po lagunie Bora Bora. W cenę wliczono obiad.

Zarezerwuj atrakcję

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »