Fly4free.pl

Podróżnicze hity! Oto najlepiej oceniane miejsca świata. Musicie je odwiedzić

To ulubione kierunki milionów internautów. Własnie dzięki ich głosom TripAdvisor stworzył zestawienie. Zobaczcie, kto zgarnął tegoroczne nagrody Traveler's Choice.

Konkurencja wśród najlepszych światowych kierunków turystycznych nigdy nie była tak ostra. Za sprawą niskich cen i niezwykłej atrakcyjności, dotychczas niezbyt popularne miejsca w Azji i Afryce wyprzedziły uwielbiane od lat turystyczne miasta, jak Nowy Jork czy Rzym. Niektóre kierunki, którym użytkownicy TripAdvisor przyznali najwyższe oceny, mogą was zaskoczyć.

TripAdvisor to jeden z największych na świecie portali turystycznych. Ranking najchętniej odwiedzanych miejsc na świecie powstał w oparciu o recenzje użytkowników serwisu, dotyczące atrakcji turystycznych, hoteli i restauracji w danym miejscu. Zwycięską piętnastkę wyłoniono przy użyciu algorytmu uwzględniającego zarówno liczbę, jak i wysokość ocen.

Które z nagrodzonych miejsc chcielibyście odwiedzić w pierwszej kolejności?

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Buenos! ;)
Maja, 29 marca 2015, 20:18 | odpowiedz
do Arabów i muzułmanów się nie jeździ!!!
davidkoff, 29 marca 2015, 20:34 | odpowiedz
davidkoffdo Arabów i muzułmanów się nie jeździ!!!
Nie marudź! Al-Parissiya w Kalifacie Francuskim warto obejrzeć mimo muzułmańskiego kraju ;)
jaro, 29 marca 2015, 20:47 | odpowiedz
-do Arabów i muzułmanów się nie jeździ!!!- czyżby? Ja właśnie jestem od wczoraj u Arabów i muzułmanów i jakoś nie płaczę. pozdrawiam z ciepłego i przyjaznego kraju :)
caterina, 29 marca 2015, 21:24 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »