Fly4free.pl

Podróż na Półwysep Iberyjski – Porto i Barcelona z Warszawy za 212 PLN

Oferta wyprzedana
Park Guell
Foto: TTstudio, Shutterstock.com
Tylko trzy przeloty i aż dwa wspaniałe miejsca do zobaczenia. To smakowity kąsek dla każdego, kto jeszcze nie miał okazji tam być.

Porto – miasto położone na wzgórzach, nad Oceanem Atlantyckim, gdzie budynki przykuwają uwagę mieniącą się czerwienią dachówek. Zagubcie się na uliczkach starówki, wpisanej na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO, a wieczór spędźcie nad rzeką Duoro, delektując się kieliszkiem najlepszego Porto.

Foto: Leonid Andronov Shutterstock

Barcelona jest jednym z najpiękniejszych i najbardziej ekscytujących miast na świecie. Posiada ogromną liczbę atrakcji, w tym w centrum miasta, które zachowuje swój średniowieczny układ ulic; niektóre wspaniałe architektury modernistycznej, w tym kilku budynków dzieła Gaudiego. Z tych najbardziej popularnych wyróżniają się dzieła: Sagrada Família, Casa Milà i Batlló oraz Park Güell. Dla największych fanów piłki nożnej to świetna okazja, by wybrać się na mecz najpopularniejszej drużyny świata. Przez cały rok panuje tam niemal doskonały klimat, dzięki czemu jest to idealne miejsce, aby wybrać się tam o każdej porze roku. Będąc na miejscu koniecznie spróbujcie hiszpańskiej kuchni.

Foto: Joakim Lloyd Raboff, Shutterstock

LOTY

Plan podróży:

Wizz Air | Warszawa 21:40 – Porto 00:35 | 84 PLN (WDC) | 14 (15) stycznia
Ryanair | Porto 21:05 – Barcelona 23:55 (2 x dziennie) | 64 PLN | 16 stycznia
Wizz Air | Barcelona 21:15 – Warszawa 00:20 | 14,99 EUR (ok. 64 PLN) (WDC) | 18 (19) stycznia

Kup bilety z Warszawy do Porto:

tanie loty do Porto

Kup bilety z Porto do Barcelony:

Kup bilety z Barcelony do Warszawy:

Bilety lotnicze w tytułowej cenie dostępne są dla osób posiadających konto Wizz Discount Club, pozostali za bilety zapłacą więcej. Pamiętajcie, że lecicie tylko z małym bagażem podręcznym o maksymalnych wymiarach 55 x 40 x 23 cm i wadze nieprzekraczającej 10 kg.

NOCLEGI

Po zakupie biletów lotniczych czas na wybór komfortowego zakwaterowania. W Portugalii proponuję Wam pobyt ze śniadaniami w pensjonacie Jualis, gdzie za noc zapłacicie 149 PLN/2 os.. Obiekt mieści się w tradycyjnym budynku usytuowanym w mieście Porto, zaledwie 1,7 km od głównej alei Avenida dos Aliados.

Przykładowa rezerwacja:

W Katalonii proponuję w podobnej cenie zatrzymać się w Casa de Ana (149 PLN/noc/2 os.). W cenie również wliczone są śniadania. Obiekt natomiast posiada współdzieloną łazienkę. Usytuowany jest w centrum Barcelony.

Przykładowa rezerwacja:

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »