Fly4free.pl

Podróż na Maderę za 1486 PLN. Loty z Katowic i 7 nocy w 4* hotelu

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
1486 PLN
Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Sofia Vila Flor / Unsplash.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Zrób sobie prezent z okazji Świąt Bożego Narodzenia i tuż przed tym „gorącym” okresem spędź tydzień na wyspie wiecznej wiosny. Nawet w grudniu możesz liczyć tam na temperatury oscylujące w granicach 20 stopni Celsjusza oraz 6 godzin słonecznych.

Na Maderę udasz się z portu lotniczego Katowice-Pyrzowice w terminie 16-23 grudnia. W obie strony polecisz bezpośrednio na pokładzie samolotu linii Wizz Air z wliczonym małym bagażem podręcznym. Bilety w najniższej cenie dostępne są dla członków Wizz Discount Club. Chętni na loty bez WDC zapłacą więcej.

Na wyspie zatrzymasz się w 4* hotelu Rocamar Lido Resort, który położony jest na klifie w miejscowości Caniço de Baixo. Z lotniska w okolice miejsca noclegowego dojedziesz komunikacją publiczną lub wypożyczonym samochodem – szczegóły znajdziesz poniżej.

Termin podróży: 16 – 23 grudnia
Linia lotnicza: Wizz Air, cena dla członków WDC
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 4* hotel

Za loty w dwie strony oraz noclegi w 4* hotelu zapłacisz 1486 PLN za osobę, pod warunkiem że będziesz podróżować w parze i zatrzymacie się w tym samym pokoju.

Podróż 880 PLN/2 osoby

Katowice – Madera – Katowice »

Nie posiadasz konta Wizz Discount Club? W takim razie za bilety zapłacisz 515 PLN/osoba (lot w dwie strony).

Hotel 2092 PLN/2 osoby/7 nocy

Na Maderze proponuję ci zakwaterowanie w 4* hotelu Rocamar Lido Resort. Na miejscu zapewniony będziesz mieć dostęp do sieci WiFi oraz bezpłatnego parkingu. W skład wyposażenia każdego pokoju wchodzi klimatyzacja z funkcją ogrzewania i telewizor LCD. W łazience jest wanna z prysznicem, suszarka do włosów oraz podstawowe przybory toaletowe.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Samochód 364 PLN/7 dni

Do wszystkich ciekawych miejsc Madery łatwo i wygodnie dojedziesz autem. Dlatego zachęcam cię do wypożyczenia samochodu zaraz po przylocie na portugalską wyspę.

Przydatne informacje: Madera
Rekomendacje Fly4free.pl

W pigułce
  • Średnia cena oferty1192 PLN
  • Liczba ofert493
  • Wjazd na dowódtak
  • Różnica czasu1 g. wcześniej
  • Walutaeuro (EUR)
  • EKUZ akceptowanytak
Dowiedz się więcej
  • Największe atrakcje
  • Bezpieczeństwo na Maderze
  • Najlepszy termin na wyjazd
  • Szczepienia przed wyjazdem
Praktyczne porady z naszego forum
Rekomendacje Fly4free.pl

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »