Fly4free.pl

Podróż do USA za 2975 PLN. Nowy Jork i Charlotte z Berlina + bilety na mecze NHL i MLS

2975 PLN
Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Seth Hoffman / unsplash.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Wybierz się na pełną wrażeń wycieczkę do Stanów Zjednoczonych. Odkryj miasto, które nigdy nie śpi oraz udaj się do Karoliny Północnej. Przy okazji zobaczysz spotkania NHL oraz MLS. Na meczu piłki nożnej będziesz miał szansę podziwiać Karola Świderskiego, który w ostatnim meczu naszej kadry okazał się bohaterem.

Do Nowego Jorku podróżować będziesz z lotniska w Berlinie w terminie 9-20 kwietnia. W obie strony polecisz na pokładach samolotów linii KLM. W cenie biletu zabrać ze sobą możesz bagaż podręczny o standardowych wymiarach oraz jeden przedmiot osobisty (mały plecak lub damską torebkę). W dniach 14-19 kwietnia udasz się do Charlotte na pokładzie samolotów linii lotniczej Spirit.

W cenę pakietu wliczone są także wejściówki na mecze NHL (New York Rangers vs. Buffalo Sabres) oraz MLS (Charlotte FC vs. Colorado Rapids).

Termin podróży: kwiecień
Linia lotnicza: KLM i Spirit
Bagaż: podręczny + przedmiot osobisty
Atrakcja: bilety wstępu na mecze NHL i MLS

Hotel od 577 PLN/2 osoby/noc

W Nowym Jorku rekomenduję ci noclegi w hotelu Pod 39. Dotychczasowi goście bardzo pozytywnie oceniają pobyt w tym miejscu. Obiekt mieści się na Manhattanie, więc będzie dobrą bazą wypadową do zwiedzania miasta.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Natomiast w Charlotte zatrzymaj się w 3* hotelu Holiday Inn. Obiekt położony jest w centrum miasta i oferuje pokoje z prywatnymi łazienkami.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Atrakcje około 721 PLN/osoba

10 kwietnia o godzinie 19:00 w Nowym Jorku odbędzie się mecz ligi hokejowej NHL. W UBS Arena spotkają się New York Islanders z Detroit Red Wings. Najtańsze wejściówki na to spotkanie kosztują 128 USD. Bilet możesz kupić przed podróżą na stronie ticketmaster.com.

15 kwietnia w Charlotte odbędzie się mecz MLS pomiędzy miejscowym Charlotte FC z Colorado Rapids. W składzie gospodarzy znajdują się dwaj Polacy: Karol Świderski i Kamil Jóźwiak. Najtańsze bilety dostępne są za 39 USD, a bilety kupisz również na stronie ticketmaster.com.

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »