Fly4free.pl

Podróż do Porto za 825 PLN. Loty (piątek-poniedziałek) z Warszawy i noclegi

825 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: RnDmS / yayimages.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Zrób wszystko, aby w trakcie krótkiej wycieczki zwiedzić najciekawsze atrakcje Porto, do którego proponuję ci wyjazd w terminie obejmującym dni wolne od pracy. W trakcie podróży musisz także spróbować wina o tej samej nazwie co miasto, czyli porto.

Do Portugalii udasz się z warszawskiego lotniska w Modlinie w terminie 9-12 grudnia (piątek-poniedziałek). W obie strony polecisz bezpośrednio na pokładzie samolotu linii Ryanair z wliczonym małym bagażem podręcznym.

W Porto zatrzymasz się w 3* hotelu apartamentowym Lounge Inn, który znajduje się nieopodal targu miejskiego Mercado do Bolhão. Z lotniska w okolice miejsca noclegowego (stacja Lapa) dojedziesz metrem linii E.

Termin podróży: 9 – 12 grudnia
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 3* hotel

Za pakiet lotów oraz noclegów zapłacisz 825 PLN za osobę, pod warunkiem że będziesz podróżować w parze i zatrzymacie się w tym samym pokoju.

Hotel 820 PLN/2 osoby/3 noce

W Porto rekomenduję ci noclegi w 3* hotelu apartamentowym Lounge Inn. Każde studio składa się z aneksu kuchennego, miejsca do relaksu i spania oraz łazienki z prysznicem. Na terenie całego obiektu będziesz mieć zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Samochód 103 PLN/3 dni

Zachęcam cię także do wypożyczenia samochodu po przylocie do Portugalii. Mając do swojej dyspozycji auto, możesz wybrać się na wycieczkę nad Ocean Atlantycki, do Fatimy czy nawet Lizbony.

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »