Fly4free.pl

Podróż do Nowego Jorku za 2629 PLN. Loty z bagażem z Wilna i 6 nocy w hotelu

2629 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Jason Sponseller / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Od dłuższego czasu chodzi za wami wycieczka za wielką wodę? Nie wiecie, na które wybrzeże się zdecydować? Rozpocznijcie„przygodę” z USA od wizyty w mieście, które nigdy nie śpi! Znajdziecie tam wiele ciekawych miejsc, pięknych muzeów oraz mnóstw lokacji, które znacie ze szklanego ekranu.

Na wschodnie wybrzeże Stanów Zjednoczonych udacie się w terminie 13-19 października. Wyjazd do Nowego Jorku rozpoczniecie i zakończycie w porcie lotniczym w Wilnie.

W obie strony polecicie na pokładach samolotów linii Turkish Airlines z przesiadkami w Stambule. W cenie biletu do USA zabrać będziecie mogli bagaż rejestrowany (nadawany do luku) oraz bagaż podręczny i przedmiot osobisty (mały plecak lub damską torebkę).

W Nowym Jorku zakwaterowani będziecie w hotelu Deluxe Inn & Suites, który znajduje się w dzielnicy Long Island City. Z lotniska (JFK) w okolice miejsca noclegowego (stacja 21 St-Queensbridge Sta) dojedziecie komunikacją publiczną (autobusem lotniskowym lub pociągiem oraz metrem).

Termin podróży: 13 – 19 (20) października
Linia lotnicza: Turkish Airlines
Bagaż: rejestrowany, podręczny oraz przedmiot osobisty (mały plecak lub damska torebka)
Zakwaterowanie: hotel

Za loty w dwie strony oraz 6 nocy w hotelu zapłacicie 2629 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Podróż 2605 PLN/2 osoby

Wilno – Nowy Jork – Wilno »

Więcej terminów z lotami do Nowego Jorku znajdziecie w tym tekście »

Hotel 2653 PLN/2 osoby/6 nocy

W Nowym Jorku zatrzymacie się w hotelu Deluxe Inn & Suites, który znajduje się w odległości 1,4 km od Museum of the Moving Image. Zakwaterowani będziecie w dwuosobowym pokoju wyposażonym w klimatyzację, telewizor LCD, lodówkę, kuchenkę mikrofalową oraz zestaw do parzenia kawy lub herbaty. W łazience jest wanna z prysznicem i suszarka do włosów.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »