Fly4free.pl

Podróż do Kuala Lumpur za 2373 PLN. Loty z Berlina i tydzień w 4* hotelu z basenem na dachu

2373 PLN
Kuala Lumpur - Petronas Towers
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Food Travel Stockforlife / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Wybierzcie się na jesienny urlop do jednego z ciekawszych państw Azji Południowo-Wschodniej, a mianowicie Malezji. W jej stolicy będziecie mieli okazję skosztować potraw z całego świata, zwiedzić majestatyczne jaskinie Batu, świątynię Thean Hou oraz „wspiąć się” na słynne wieże Petronas.

Na urlop do Kuala Lumpur udacie się w terminie 9-17 listopada, z berlińskiego lotniska im. Willy’ego Brandta. W obie strony polecicie na pokładach samolotów linii Scoot z wygodnymi przesiadkami w Singapurze. Bez dodatkowych kosztów na wycieczkę wybierzecie się z dwiema sztukami bagażu podręcznego o wymiarach (54 x 38 x 23 cm oraz 40 x 30 x 10cm).

W Malezji zakwaterowani będzie w 4* hotelu ibis Kuala Lumpur City Centre, który od słynnych wież Petronas oddalony jest o 700 metrów. Z lotniska w okolice miejsca noclegowego dojedziecie komunikacją publiczną – więcej informacji na ten temat znajdziecie w tym wątku na forum.

Termin podróży: 9 (10)-17 (18) listopada
Linia lotnicza: Scoot
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 4* hotel

Za pakiet lotów oraz 7 nocy w 4* hotelu zapłacicie 2373 PLN/osoba, przy dwojgu podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel 1193 PLN/2 osoby/7 nocy

W stolicy Malezji rekomenduję wam noclegi w 4* hotelu ibis Kuala Lumpur City Centre z odkrytym basenem na dachu. Wszystkie pokoje zostały wyposażone w klimatyzację, telewizor LCD, minibar oraz czajnik elektryczny. W łazience jest prysznic, suszarka do włosów oraz podstawowe przybory toaletowe. Na terenie całego obiektu będziecie mieć zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »