Fly4free.pl

Podróż do Korei Południowej: loty na wyspę Czedżu z Warszawy za 1987 PLN

1982 PLN
Oferta wyprzedana
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Nattee Chalermtiragool / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Zaplanujcie niezapomnianą przygodę i obierzcie kierunek na Azję! Zobaczcie, co kryje jedna z najpopularniejszych wysp dalekiego wschodu. Czekają na was niezapomniane krajobrazy wulkanu Halla-san i jedyna w swoim rodzaju azjatycka kuchnia.

W podróż do Korei Południowej możecie udać się w dwóch terminach: 10-19 lub 17-26 kwietnia. Kwiecień to dobry miesiąc na taki wyjazd: na wyspie możecie spodziewać się stabilnej słonecznej pogody, a temperatury sięgają 20 stopni Celsjusza.

Do Czedżu polecicie na pokładzie samolotów linii Air China. Po drodze czekają was dwie przesiadki w Chinach (gwarantowane przez przewoźnika). Jedną z nich, dłuższą, możecie przeznaczyć na zwiedzanie Pekinu. Specjalnie dla was przygotowaliśmy poradnik, w którym znajdziecie informacje, jak efektywnie wykorzystać niecałą dobę na zwiedzanie miasta.

Termin podróży: kwiecień
Wylot z: Warszawy
Linia lotnicza: Air China
Bagaż: podręczny i rejestrowany

Podróż1982 PLN

Warszawa – Czedżu – Warszawa »

Przykładowe terminy lotów: 10-19 kwietnia, 17-26 kwietnia.

Hotel225 PLN/2 osoby/noc

Na wyspie Czedżu proponuję wam zatrzymać się w 4* hotelu Jeju Sunshine.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Co warto zobaczyć na wyspie?

Czedżu to niezwykły skrawek lądu, należący do Korei Południowej. Ta mała wyspa skradła serca wielu mieszkańców Azji, którzy chętnie planują na niej swoje urlopy. Upodobali ją sobie również koreańscy nowożeńcy, którzy wybierają Czedżu jako miejsce swoich podróży poślubnych. Popularność tego miejsca nie powinna dziwić patrząc, na statystyki ruchu lotniczego. Okazuje się, że nie tak dawno najpopularniejszym lotem świata była trasa między Seulem a wspominaną wyspą. W 2015 roku aż 11 milionów osób odbyło lot w tamtym kierunku, a samoloty potrafią startować co 15, a czasami nawet co 5 minut! Robi wrażenie?

Czym to miejsce przyciąga turystów?Z pewnością spory wpływ ma na to krajobraz wyspy. Najładniejsze znajdziecie na południu, w okolicach miasteczka Seogwipo. Znajdują się tu trzy najpiękniejsze wodospady: Cheonjiyeon, Jeongbang oraz Cheonjiyeon. Żądnych przygód zachęcam do wycieczki w okolice wulkanu Halla-san, który zarazem jest najwyższym szczytem Korei.

Wyspa Czedżu
Foto: AzmanMD / Shutterstock
Foto: JIPEN / Shutterstock
wyspa Czedżu
Foto: TONOITOO / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Lecąc na Czedżu nie potrzebujecie wizy. Wystarczy wam jedynie ważny paszport!

  • Centrum miasta leży stosunkowo blisko portu lotniczego. Dojedziecie tam lokalnym autobusem w kilkanaście minut.

  • Co warto zobaczyć w wyspie Czedżu? Oto 10 najciekawszych atrakcji.

  • W podróż będziecie mogli zabrać dwa bagaże – podręczny i rejestrowany.

  • Aby nie nosić przy sobie zbyt wiele gotówki w podróż warto zabrać wielowalutową kartą Revolut.

  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o rekompensatę 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

  • Wynajmijcie XOXO WiFi, aby cieszyć się tanim i bezpiecznym Internetem w czasie podróży. Bez roamingu, zawsze z najlepszym zasięgiem!

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »