Fly4free.pl

Podróż do Hongkongu za 3704 PLN. Loty z Warszawy i noclegi w 4* hotelu z basenem na dachu

3704 PLN
Oferta nieaktualna
panorama hongkong
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Rad Radu / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Skorzystaj z bardzo dobrych cen biletów i wybierz się do Azji. Odwiedź nowoczesny Hongkong, gdzie zobaczysz świątynię Man Mo, liczne wieżowce i skosztujesz lokalnej kuchni.

Do Azji udasz się z warszawskiego lotniska im. Chopina w terminie 4(5)-11 marca. W obie strony polecisz na pokładach samolotów linii British Airways oraz Cathay Pacific z wygodnymi przesiadkami w Londynie. W cenie biletu zabrać ze sobą możesz bagaż rejestrowany (nadawany do luku) podręczny oraz jeden przedmiot osobisty (mały plecak lub damską torebkę).

W Hongkongu zatrzymasz się w 4* JEN Hong Kong by Shangri-La, który się blisko centrum miasta Z lotniska w okolice miejsca noclegowego dojedziesz komunikacją publiczną.

Termin podróży: marzec
Linie lotnicze:
Bagaż: rejestrowany + podręczny
Zakwaterowanie: 4* hotel

Za loty oraz zakwaterowanie w hotelu zapłacisz 3704 PLN za osobę, pod warunkiem że będziesz podróżować w parze i zatrzymacie się w tym samym pokoju.

Podróż 4342 PLN/2 osoby

Warszawa – Hongkong – Warszawa »

Hotel 3065 PLN/2 osoby/pobyt

W Hongkongu proponuję noclegi w 4* hotelu JEN by Shangri La z odkrytym basenem na dachu. Każdy pokój wyposażony został w klimatyzację, telewizor LCD, minibar oraz zestaw do parzenia kawy lub herbaty. Będzie to świetna baza wypadowa do zwiedzania miasta.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »