Fly4free.pl

Perła USA! Loty do Las Vegas z Berlina i wypożyczenie auta od 2985 PLN. W bonusie mini plan zwiedzania

2985 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Florian Wehde / Unsplash.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Marzy się wam podróż przez słynne parki narodowe Stanów Zjednoczonych? W takim razie wybierzcie się do Las Vegas! To właśnie światowa stolica hazardu jest swego rodzaju bramą do tych przepięknych zakątków USA.

Do Las Vegas udacie się w znakomitym terminie obejmującym (dwa) długie weekendy listopadowe (1-11 listopada). Wycieczkę rozpoczniecie i zakończycie na berlińskim lotnisku im. Willy’ego Brandta.

W obie strony polecicie na pokładach samolotów linii American Airlines, British Airways oraz Finnair z wygodnymi przesiadkami w Europie i na terenie Stanów Zjednoczonych. Bez dodatkowych kosztów zabrać ze sobą będziecie mogli bagaż podręczny oraz przedmiot osobisty (mały plecak i damską torebkę).

Aby dostać się do parków narodowych: Doliny Śmierci, Wielkiego Kanionu, Bryce Canyon, Zion oraz pod majestatyczną zaporę Hoovera czy do wspaniałej Dolina Monumentów (Monument Valley) potrzebować będziecie auta. Dlatego w cenę pakietu wliczyłem także wypożyczenie samochodu na cały pobyt w Stanach Zjednoczonych.

Las Vegas – Zapora Hoovera – Wielki Kanion – Horseshoe Bend – Dolina Monumentów – Bryce Canyon – Zion – Dolina Śmierci – Las Vegas

Termin podróży: 1 – 11 (12) listopada
Linia lotnicza: American Airlines, British Airways, Finnair
Bagaż: podręczny oraz przedmiot osobisty (mały plecak lub damska torebka)
Samochód: Chevrolet Spark lub podobny model

Za wycieczkę obejmującą loty oraz wynajem auta zapłacicie 2985 PLN od osoby, przy dwóch podróżnych.

Podróż 3371 PLN/2 osoby

Berlin Brandenburg – Las Vegas – Berlin Brandenburg »

Więcej terminów z tanimi lotami do Las Vegas znajdziecie pod tym linkiem.

Cenicie sobie czas? W takim razie postawcie na przeloty linią Lufthansa z jedną przesiadką – w każdą ze stron – na lotnisku we Frankfurcie.

Berlin Brandenburg – Las Vegas – Berlin Brandenburg »

Samochód 2599 PLN/10 dni

Do odbycia ww. podróży potrzebny będzie samochód, ten rekomenduję wypożyczyć zaraz po przylocie do Las Vegas. Najlepiej korzystać ze sprawdzonych wypożyczalni, jak na przykład Dollar.

Hotel od 230 PLN/2 osoby/noc

Po zobaczeniu Zapory Hoovera udajcie się na nocleg do Kingman, gdzie zatrzymacie się w obiekcie Red Roof Inn Kingman. Następnego dnia kierujcie się w stronę Flagstaff. Po drodze będziecie mieć okazję przejechać się słynną Route 66 – trasa pomiędzy Kingman a Seligman.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Flagstaff to idealna baza wypadowa do zwiedzania i eksploracji południowej części Wielkiego Kanionu. W stanie Arizona proponuję wam noclegi w obiekcie Super 8 by Wyndham Flagstaff.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Następny przystanek w podróży? Miejscowość Page – to właśnie w jej sąsiedztwie znajdziecie takie perełki, jak – Horseshoe Bend czy Kanion Antylopy. „Kawałek” dalej natraficie na wspaniałą Dolinę Monumentów – naprawdę warto się tam wybrać! Na miejsce zakwaterowania wybrałem dla was obiekt – Baymont by Wyndham Page Lake Powell.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Macie zamiar zajrzeć do parku Bryce Canyon? W takim razie musicie dojechać do miejscowości Panguitch, który mieści się nieopodal bramy wjazdowej do ww. parku. Na miejsce zakwaterowania w tej części USA wybrałem dla was obiekt – Quality Inn Bryce Canyon.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Po parku Bryce warto wybrać się także do Zion, dlatego proponuję wam spędzić noc nieopodal niego. Na miejscu zakwaterowania wybrałem dla was obiekt Econo Lodge Hurricane Zion Park Area.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przed powrotem do Europy spędźcie trochę czasu w Las Vegas i wybierzcie się z wizytą do słynnej Doliny Śmierci. Na ten okres proponuję wam noclegi w 3* Four Queens Hotel and Casino, który znajduje się w centrum miasta, przy słynnej Fremont Street.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »